Strážci
Scott
Flynn
Summer
Dillon
Ziggy
Gem
Gemma

Zordy
Útočná Vozidla
Vysokooktan Megazord
Krokodýlí Přepravník
Velrybí Zord
Silniční Útočný Zord
Paleo Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci
Útoční Boti


Velrybí Zord
Velrybí Zord je masivní obrněné vzdušné útočné vozidlo vybavené laserovými děly, duálními přistávacími pruhy pro přistávání a tankování vozidel, rušícím talířem a schopností vypouštět vodu z díry v hlavě jako skutečná velryba. Velrybí Zord je sekundární Zord Operátorů Zlaté a Stříbrné Série. Je hybrid velryby a jumbo letadla. Při spojení se Sokoliptérou a Tygřím Tryskáčem vytvoří Mach Megazord. Byl vymazán Venjixem, když stáhnul Bio-Pole.

Poprvé viděn v "Belly of the Beast"
 


 
Útočný Pták
Tato konfigurace je podobná speciálním schopostem Strážců. Po limitovaný čas se může transformovat v novou konfiguraci, proletět svým cílem a vymazat ho.

Poprvé viděn v "Belly of the Beast"
 

Mach Megazord
Mach Megazord je vytvořen spojením Sokoliptéry, Tygřího Tryskáče a Velrybího Zordu. Je pilotován Operátory Zlaté a Stříbrné Série. Obě jeho ruce jsou určené ke střílení jako luk a šíp. Narozdíl od ostatních Megazordů má schopnost létat. Byl vymazán Venjixem, když převzal kontrolu nad Bio-Polem, ale Dr. K němu znovu získala přístup a obnovila jeho komponenty.

Poprvé viděn v "Belly of the Beast"
 

Mach Megazord s Ocasním Rotačníkem
Mach Megazord jednou použil Ocasní Rotačník místo Sokoliptéry.

Poprvé viděn v "Run Ziggy Run"
 

Nebeský Megazord
Nebeský Megazord je kombinací Vysokooktanového Megazordu, Ventilmax Megazordu a Mach Megazordu pilotovaný sedmi Strážcovskými Operátory. Kombinace je jednoduchá, Zordy Operátorů Zlaté a Stříbrné Série přistanou na ramenech Zenit Megazordu a Velrybí Zord se připojí k jeho zádům. Za použití Volantových Blasterů a Nebesuvných Blazerů mohou spustit konečný útok Nebeského Megazordu, který vystřelí projekce všech devíti Zordů.

Poprvé viděn v "Three's a Crowd"