Strážci
Scott
Flynn
Summer
Dillon
Ziggy
Gem
Gemma

Zordy
Útočná Vozidla
Vysokooktan Megazord
Krokodýlí Přepravník
Velrybí Zord
Silniční Útočný Zord
Paleo Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci
Útoční Boti


NÁVOD NA STAHOVÁNÍ EPIZOD
Vestavěný přehrávač uložiště Google Disku nepodporuje titulky,
epizody nepouštějte online, stahujte je

669: THE ROAD TO CORINTH (07.03.2009)
669: THE ROAD TO CORINTH CZ titulky

Všichni na Zemi jsou nuceni žít v kopulovitém městě Corinth, poslední záchraně před počítačovým virem známým jako Venjix. Zatímco se všichni dostali bezpečně do Corinthu, cizinec jménem Dillon je viděn venku. Snažíce se najít Corinth, muž jménem Ziggy mu nabídne, že ho tam dostane. Dostanou se tam bezpečně přes Venjixovy vojáky známé jako Drtiči. Město je napadeno Útočným Botem 5. generace. Nicméně tři lidé: Scott Truman, Červený Strážce, Flynn McAllistair, Modrý Strážce a Summer Landsdown, Žlutý Strážce zničí Venjixovy jednotky. Jsou známí jako Strážci Vesmíru.

670: FADE TO BLACK (07.03.2009)
670: FADE TO BLACK CZ titulky

Ziggy a Dillon se dostanou dovnitř spolu s Venjixovými jednotkami. Nyní se Strážci musí vypořádat s útokem nepřítele. Dva noví občané města jsou zatčeni, když se zjistí, že Dillon má v sobě Venjixův hardware. Ale s Venjixovou rostoucí silou, koho mohou Strážci vybrat, aby se stal Černým Strážcem?

671: RAIN (14.03.2009)
671: RAIN CZ titulky

Dillonovi je dána šance stát se Černým Strážcem, ale i po splnění všech testů se jím stále stát nechce. Když si uvědomí, že s touto silou může ochraňovat ostatní, přijímá svou roli, ale stále musí překonat některé překážky.

672: GO FOR THE GREEN (21.03.2009)
672: GO FOR THE GREEN CZ titulky

Strážci začínají hledat kandidáta na Zeleného Strážce. Po prohlédnutí něolika kandidátů to vzdávají. Když Ziggyho dohoní jeho minulost, objeví se žena, která se zdá být ideálním kandidátem. Brzy se zjistí, že je to Tenaya 7 v přestrojení. Ziggy je nucen spojit se s Morférem a stane se Zeleným Strážcem.

673: HANDSHAKE (28.03.2009)
673: HANDSHAKE CZ titulky

Dillon se musí naučit jak používat svůj nepřemožitelný štít, zatímco se Tenaya 7 snaží shodit štít Corinthu. Dillon a Ziggy použijí své Zordy, aby pomohli Megazordu a Dr. K konečně odhalí svou totožnost mladé dívky.

674: RANGER GREEN (04.04.2009)
674: RANGER GREEN CZ titulky

Ziggy a Dr K. se nepohodnou během tréninku, zatímco Venjixovo magnetické monstrum spustí útok na město. Ziggyho kriminální minulost je odhalena Strážcům i to, jak naštval kartely, když poslal zásoby léků z černého trhu do sirotčince. Dr. K zmizí ze základny, aby ho zachránila před popravou od gangsterů ačkoli je proti němu stále zaujatá.

675: RANGER RED (11.04.2009)
Po odražení jednotky Drtičů se Ziggy a Dillon pokusí povolat Krokodýlí Přepravník, ale ten se vymkne kontrole a vyžaduje vzádnou technologii, o které ví jen Scott. Nicméně jde Scott do pouště sám a pokusí se získat součástku z vraku letadla svého bratra. Ale útočí nejnovější Útočný Bot, což způsobí, že Scotta musí zachránit jeho otec Plukovník Truman. Scott doručí Dr. K díl, což umožní Ziggymu a Dillonovi utvořit Ventilmax Megazord a zničit Útočného Bota.

676: RANGER YELLOW, ČÁST 1 (18.04.2009)
676: RANGER YELLOW, ČÁST 1 CZ titulky
677: RANGER YELLOW, ČÁST 1 (25.04.2009)
677: RANGER YELLOW, ČÁST 2 CZ titulky

Tenaya 7 napadne Corinth s Bumbotem, zatímco Strážci a Dr. K odpovídají na otázky školních dětí a Summer si vzpomene na svou minulost rozmazlené, bohaté dívky. Strážci zničí Bumbota a zjistí, že byl jen návnada, kterou Tenaya nastražila, aby získala černý diamant vlastněný rodiči Summer. Po porážce Tenayi řekne Summer Strážcům, že slíbila, že se vdá, když jí rodiče nechají být po nějakou dobu Strážcem, než se vrátí domů. Rodiče jí řeknou, že jsou na mizině a potřebují aby si vzala Chaze Winchestera kvůli penězům jeho rodiny. Dillon a Scott se stále hádají o rozhodnutí Summer. Poté, co je opuštěna na poušti, Andrews ji najde a pomůže ji dostat se blíže ke Corinthu, než je napadnou Drtiči. Andrews umírá, ale řekne Summer, že to dokáže. Scott říká panu Landsdownovi o nové Summer a o tom, jak ho zachránila.

678: RANGER BLUE (02.05.2009)
678: RANGER BLUE CZ titulky

Porucha u Flynnovy Časové Manipulace způsobí, že Strážci musí čelit Tenaye a Drtičům bez něj. Při čekání na řešení od Dr. K, Flynn vzpomíná na svůj život před Venjixovým útokem a na to, jak se stal Modrým Strážcem.

679: DOCTOR K (09.05.2009)
679: DOCTOR K CZ titulky

Při pokusech o vyřešení napájecího problému nové konfigurace Zordů, Dr. K stíhají vzpomínky na její dětství, kdy byla držena v Alphabet Soup a o její hrozné chybě, kterou se nadevše snaží napravit.

680: BLITZ (16.05.2009)
680: BLITZ CZ titulky

Dillon má sen o své minulosti, když jsou Strážci povoláni do akce. Venjix posílá několik monster, aby unavil Strážce a Dillon musí učinit důležité rozhodnutí, když se setká s monstrem, které má jeho ukradené vzpomínky. Rozhodne se nechat si své nové vzpomínky a na vše ostatní zapomenout.

681: BROTHER'S KEEPER (23.05.2009)
Tenaya 7 implantuje dálkové zařízení na Dillonův krk, což způsobí, že je ovládán Venjixem a jeho bionické impantáty začnou ovládat jeho tělo. Když se pokusí opustit město, Scott ho k sobě připoutá a ostatní Strážci se snaží najít způsob, jak svého kolegu zachránit.

682: EMBODIED (13.06.2009)
Dillon chce zjistit více o své minulosti, když cestuje s ostatními Strážci do Omega Města ve vozidle jménem Go-Onger. Jsou svedeni z cesty, když se Venjix downloaduje do Útočného Bota 13. generace. Když to se Strážci vypadá špatně, objeví se dva noví Strážci a pomohou jim. Poté zmizí a Strážce zajímá, kdo jsou.

683: GHOSTS (20.06.2009)
Strážci přijíždí do Omega City jen aby zjistili, že to byla Venjixova past. Při snaze utéct jsou přepadeni a přemoženi Venjixovými jednotkami, ale jsou zachráněni Zlatým a Stříbrným Strážcem, kteří tentokrát bojují osobně. Sedm Strážců se poté vrátí do Corinthu, kde se konečně Zlatý a Stříbrný Strážce odhalí jako Gem a Gemma, dlouho ztracení přátelé Dr. K.

684: IN OR OUT (04.07.2009)
Scott se rozhodne přidat se k Gemovi a Gemmě v ofenzivnějšímu přístupu v boji proti Venjixovi. Plukovník Truman zůstává u svého "chraňte město" a všichni jsou nyní uvězněni vevnitř, zatímco Venjixův Útočný Bot vysává všechen vzduch z města. Zbývající Strážci uniknou z Corinthu a seskupí se se Scottem, aby zachránili město.

685: PRISONERS (11.07.2009)
Dillon slyší Gema a Gemmu, jak si broukají stejnou melodii, jakou mají jeho kapesní hodinky. Řeknou mu, že se ji naučili od slepé dívky, se kterou se skamarádili ve Venjixově pracovním táboře. a že ten tón pocházel z kapesních hodinek jejího bratra jménem Dillon. Dillon je přesvědčen, že je jeho sestra naživu a pokusí se o její záchranu s pomocí Summer a Ziggyho, zatímco Scott a Flynn zadrží nového Útočného Bota. Dr. K a Strážci zjistí, že Venjix staví zbraň zkázy a musí spěchat zpět do továrny a zničit ji.

686: BELLY OF THE BEAST (01.08.2009)
Dillon se snaží najít svou sestru než bude příliš pozdě. Dillon zjistí, že on, Summer, Gem a Gemma jsou v cele jeho sestry. Summer zjistí, že klíč, který patřil Dillonově sestře souhlasí s Dillonovým klíčem.

687: THREE'S A CROWD (08.08.2009)
Gemův a Gemmin styl vyhazovat věci do vzduchu a až pak se ptát se vymyká kontrole. Sledují stopu, která by mohla vést do Venjixova paláce a napochodují přímo do pasti. Musí se naučit, jak spolupracovat s ostatními Strážci jako tým a utvořit novou konfiguraci Megazordu nazvanou Nebeský Megazord.

688: HEROES AMONG US (15.08.2009)
Při pokusu zapůsobit na svého otce se Scott rozhodne vyjít do pustiny. On a Gem narazí na skupinu lidských vězňů a jejich výlet se změní na záchrannou misi. Venjix testuje svou novou a vylepšenou robotickou formu. Jeho nové tělo si nevede příliš dobře proti Strážcům. Scott říká Dillonovi o Venjixově trestaneckém táboře, kde jsou lidé infikováni Venjixovým virem a Drtiči dělají lidské hybridy jako je Dillon, jeho sestra a ostatní.

689: NOT SO SIMPLE (22.08.2009)
Poprvé v životě se Gem a Gemma na něčem neshodnout. Gemma věří ve Flynnovy schopnosti. Společně pracují na novém Sliničním Zordu. Se všemi možnostmi vyčerpanými, Dr. K musí věřit neotestované technologii a použijí ke zničení posledního Útočného Bota.

690: THE DOME DOLLS (05.09.2009)
Chemický Útočný Bot útočí na město a rychle uspí všechny muže. Nyní musí všechny ženy Corinthu, vedené Summer, spolupracovat, aby zachránili den. Dr. K pracuje na protilátce, aby probudila muže.

691: AND... ACTION (12.09.2009)
Poprvé v historii Vás Ziggy vezme na natáčení Strážců Vesmíru. Podívejte se, jak se dělají výbuchy a kaskadérské kousky, stejně jako vtipné momenty, které se do epizod nedostaly, ale dělají ze Strážců Vesmíru živé místo. Strážci a Dr. K sedí na gauči a sledují epizodu.

692: ANCIENT HISTORY (19.09.2009)
Neotestovaná technologie je nalezena v ruinách "Alphabet Soup". Plukovník Truman se snaží udržet tuto technologii od Venjixe a narazí na video, které odhaluje, že je Dr. K zodpovědná za vypuštění Venjixe. Plukovník Truman ji chce zatknout, ale když ji zatkne, nemůže pomoct Strážcům  s nebezpečnou Paleomax technologií.

693: KEY TO THE PAST (26.09.2009)
Zjistí se, že dva Dillonovy klíče vloženy společně do jeho hodinek hrají jinou melodii, tu samou, kterou si hvízdá Tenaya 7. Tenaya 7 je zasažena vzpomínkami z minulosti. Vydá se na vlastní vyšetřování a zjistí, co se jí doopravdy stalo. Dillon zjistí, že Tenaya 7 je jeho dlouho ztracená sestra.

694: BEYOND A DOUBT (26.09.2009)
Tenaya 7 a Dillon jdou do Venjixova paláce, aby získali kódy k zastavení Útočného Bota. Dillon zjišťuje na čí je straně, když ho vydá Venjixovi. S ukradenými kódy je Dr. K schopná nakonfigurovat R.P.M. Ultrazord. Kilobajt zajme Tenayu 7 než se může vrátit ke Strážcům.

695: CONTROL-ALT-DELETE (03.10.2009)
Dillonovo hledání Tenayi musí počkat, když má Scott potíže. Scott byl střelen klíčem, který umožňuje Řadičovi ho ovládat. Strážci se snaží zachránit svého vůdce a navíc musí čelit Tenaye 15. Byla přeprogramována na jedinou misi: sloužit Venjixovi. Dr. K vytvoří zbraň, která umožní Tenayu ovládat.

696: RUN ZIGGY RUN (03.10.2009)
Nastal čas, aby Ziggy zaplatil 5 miliónů dolarů, které dluží Fresno Bobovi. Tenaya 15 se dohodne s Fresno Bobem, že mu dodá Ziggyho výměnou za určitý kufřík. Namísto toho ho podvede a Ziggy ho musí zachránit. Strážci použijí Železniční Meč proti nejnovějšímu Útočnému Botovi. Fresno Bob a Ziggy jsou nyní vyrovnáni.

697: IF VENJIX WIN (19.12.2009)
Ziggy a Dr. K jsou nechtěně teleportováni do vzdálené jeskyně mimo Corinth. Zbývající Strážci musí zjistit heslo k počítači Dr. K a najít je, ale jejich snaha spustí nahrávku Dr. K spuštěnou pro případ Venjixova absolutního vítězství.

698: END GAME (19.12.2009)
Venjixova konečná hra se začíná odhalovat. Každý Útočný Bot ho přibližuje k jeho plánu. Město je naplněno hybridy jako Dillon. Venjix je chce všechny aktivovat a Corinth bude svržen.

699: DANGER AND DESTINY, ČÁST 1 (26.12.2009)
700: DANGER AND DESTINY, ČÁST 2 (26.12.2009)

Když magnetické vlny odříznou elektřinu Corinthu, jsou Strážci zranitelní vůči útoku Venjixovy armády spících hybridů. Ziggy se vydává na sólo misi k záchraně Dr. K, která byla unesena Venjixem, když byla prozrazena Garáž. Venjix vymaže dva Strážce, Gema a Gemmu, a Venjixův hardware uvnitř Dillona nad ním začíná přebírat kontrolu. Tenaya se vrátila na stranu dobra díky léku od Dr. K a Kilobajt je zničen. Ve zničené laboratoři Strážci chtějí pomoci. Tenaya nejdříve odmítne, ale Flynn ji přesvědčí, protože je Dillonův život v ohrožení. Dr. K vyvine nový virus, kterým napadne Venjixe, ale musí být vložen přímo do něj, aby se aktivoval. Tenaya souhlasí, že vloží virus do Venjixovy sítě. Ačkoliv jim chybí členové, Strážci se chystají na útok, než Venjix seskupí svou armádu. Gem a Gemma se s pomocí Dr. K vrátí. Venjix je zničen, když Gem a Gemma zničí podpůrné paprsky Velína a nechají ho spadnout na Venjixe. Země je nyní bezpečná pro lidstvo.