Strážci
Scott
Flynn
Summer
Dillon
Ziggy
Gem
Gemma

Zordy
Útočná Vozidla
Vysokooktan Megazord
Krokodýlí Přepravník
Velrybí Zord
Silniční Útočný Zord
Paleo Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci
Útoční Boti 

Orlí Závodník
Orlí Závodník je Zordové Útočné Vozidlo Operátora Červené Série, které je hybridem závodního auta a orla. Z Výfuků jeho motoru šlehají plameny. Má také letecký mód. V tomto módu používá drápy k rozdrcení a zachycení Dronů. Oči Zordu jsou ve skutečnosti Optické Skenové Senzory. Jeho motor je SH-7000. Tvoří ruce Vysokooktanového Megazordu a později tělo Zenit Megazordu, Nebeského Megazordu a R.P.M. Ultrazordu.

Poprvé viděn v "Fade to Black"
 


 
Lví Dopravník
Lví Dopravník je Zordové Útočné Vozidlo Operátora Modré Série, které je hybridem autobusu a lva. Je vybaven raketami. Oči Zordu jsou ve skutečnosti Optické Skenové Senzory. Jeho motor je Brown B-8. Tvoří nohy Vysokooktanového Megazordu a horní část nohou Zenit Megazordu, Nebeského Megazordu a R.P.M. Ultrazordu.

Poprvé viděn v "Fade to Black"
 


 
Medvědí Posuvník
Medvědí Posuvník je Zordové Útočné Vozidlo Operátora Žluté Série, které je hybridem čtyřkolky a medvěda. Jeho vrchní část má schopnost vysunutí a zasunutí, což připomíná kousání. Toho využívá k drcení Dronů. Oči Zordu jsou ve skutečnosti Optické Skenové Senzory. Jeho motor je Brown B-5S. Tvoří dolní část těla Vysokooktanového Megazordu, Zenit Megazordu, Nebeského Megazordu a R.P.M. Ultrazordu.

Poprvé viděn v "Fade to Black"
 


 
Ocasní Rotačník
Ocasní Rotačník je Zordové Útočné Vozidlo Operátora Zelené Série, které je hybridem motocyklu a kosatky. Jeho motor je Ravoli 380. Tvoří levou ruku Vysokooktanového Megazordu, Ventilmax Megazordu, Zenit Megazordu a Nebeského Megazordu. Jeho ocas tvoří čepel a jeho tělo se roztočí k napadení nepřítele.

Poprvé viděn v "Handshake"

Vlčí Okružník
Vlčí Okružník je Zordové Útočné Vozidlo Operátora Černé Série, které je hybridem policejního auta a vlka. V jeho nose je uschován rotační kulomet a jeho motor je R3M4. Tvoří pravou ruku Vysokooktanového Megazordu, Ventilmax Megazordu, Zenit Megazordu a Nebeského Megazordu. Jeho ocas tvoří čepel a jeho tělo se roztočí k napadení nepřítele.

Poprvé viděn v "Handshake"
 

Sokoliptéra
Sokoliptéra je primární Zordové Útočné Vozidlo Operátora Zlaté Série, které je hybridem helikoptéry a sokola. Může střílet rakety z dvojitých zásobníků raket. Tvoří pravou ruku Mach Megazordu.

Poprvé viděna v "Embodied"
 

Tygří Tryskáč
Tygří Tryskáč je primární Zordové Útočné Vozidlo Operátora Stříbrné Série, které je hybridem tryskáče a tygra. Může střílet energetická paprsková torpéda ze své tlamy. Tvoří levou ruku Mach Megazordu.

Poprvé viděn v "Embodied"