Strážci
Scott
Flynn
Summer
Dillon
Ziggy
Gem
Gemma

Zordy
Útočná Vozidla
Vysokooktan Megazord
Krokodýlí Přepravník
Velrybí Zord
Silniční Útočný Zord
Paleo Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci
Útoční Boti
 

Paleo Zord
Paleo Zord byl původně postaven Doktorkou K v Alphabet Soup a byl to jeden z jejích prvních výtvorů spolu s Venjixem. Protože byl založen na vyhynulých stvořeních, nemohl se Zord správně synchronizovat s Bio-Polem a nikdy neměl spatřit světlo světa, ale byl nechtěně vypuštěn armádou Corinthu. Když Plukovník Truman zjistil, kde je Doktorka K, povolil ji dokončit modifikace Paleo Zordu a nechat Strážcovského Operátora Červené Série získat nad ním kontrolu. Zord se může proměnit v Paleomax Megazordu.

Poprvé viděn v "Ancient History"
 


 
Paleomax Megazord
Paleomax Megazord je utvořen, když se Paleo Zordu překonfiguruje ze své standardní vlakové formace. Mamut slouží jako hlavní tělo, T-Rex tvoří pravou nohu a Triceratops tvoří levou nohu. Paleomax Megazord je extrémně silný a má také schopnost vypouštět proud ledového vzduchu z Mamutova chobotu, který dokáže zmrazit i lávu. Paleomax Megazord byl vymazán Venjixem, když získal kontrolu nad Bio-Polem.

Poprvé viděn v "Ancient History"
 


 
R.P.M. Ultrazord
R.P.M. Ultrazord je kombinací všech 12 Zordových Útočných Vozidel pilotovaný sedmi Strážcovskými Operátory. Spojení je jednoduché. Hrudní části Paleomax Megazordu se připojí k Nebeskému Megazordu. Kly Mamutího Zordu se připojí k zadní straně hlavy a vytvoří větší helmu. Tělo Paleomax Megazordu se rozdělí na půl a propojí nohy Vysokooktanového Megazordu a Krokodýlího Přepravníku. Do těchto částí se uloží Ocasní Rotačník a Vlčí Okružník, což umožní dalším dvěma vlakům zaujmout jejich místo jako nové ruce formace.

Poprvé viděn v "Beyond a Doubt"