Strážci
Scott
Flynn
Summer
Dillon
Ziggy
Gem
Gemma

Zordy
Útočná Vozidla
Vysokooktan Megazord
Krokodýlí Přepravník
Velrybí Zord
Silniční Útočný Zord
Paleo Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci
Útoční Boti


Krokodýlí Přepravník
Dálkově řízený Krokodýlí Přepravník je sdíleným Zordem Strážcovských Operátorů Zelené černé Série, které je hybridem tahače a krokodýla. Na svém přívěsu může vést další dvě Zordová Útočná Vozidla. Když byl poprvé použit, měl motor Brown B-8, stejný jako Lví Dopravník. Později byl vylepšen na motor HY-2, který měl mnohem víc koňské síly. Tvoří tělo, nohy a hlavu Ventilmax Megazordu a nohy a helmu Zenit Megazordu. Zord je uskladněn na dvě poloviny a každý Operátor má Pohonný Článek ke své půlce Zordu.

Poprvé viděn v "Ranger Red"
 


 
Ventilmax Megazord
Ventilmax Megazord vznikne spojením Ocasního Rotačníku, Vlčího Okružníku a Krokodýlího Přepravníku. Je to primární Megazord Strážcovských Operátorů Zelené a Černé Série. Je to jeden ze dovu Megazordů, které nebyly nikdy vymazány Venjixem.

Poprvé viděn v "Ranger Red"
 


 
Ventilmax Megazord se Sokoliptérou
Ventilmax Megazord jednou použil Sokoliptéru místo Ocasního Rotačníku.

Poprvé viděn v "Run Ziggy Run"
 


 
Zenit Megazord
Zenit Megazord je kombinací Vysokooktanového Megazordu a Ventilmax Megazordu, který vznikl, když Operátoři modifikovali komponenty Ventilmax Megazordu k nové 6-tu kusové formaci. V boji používá speciální kop a jeho konečný útok je vystřelení všech svých zbraní v energetické formě jeho komponentů.

Poprvé viděn v "Doctor K"