Strážci
Scott
Flynn
Summer
Dillon
Ziggy
Gem
Gemma

Zordy
Útočná Vozidla
Vysokooktan Megazord
Krokodýlí Přepravník
Velrybí Zord
Silniční Útočný Zord
Paleo Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci
Útoční Boti

Celé jméno: Flynn McAllistair
Označení Strážce: Strážcovský Operátor Modré Série
Zbraně: Nitro Blaster, Turbo Kanón, Volantový Blaster
Příslušenství: Článkový Řadící Morfér, Pohonný Článek Morféru, Pohonné Články Zordů
Zordy: Lví Dopravník, Silniční Útočný Zord
 
Jako skot je Flynn všeobecně pohodář. Jako mechanik často tráví čas prací na svém autě, Hummeru H1, a dělá skvělá smoothie. Používá své základní dovednosti a znalosti přístrojů k vypomáhání při technologických úkolech, dokonce se přel i s Doktorkou K o Strážcovské technologii a společně s Gemmou vytvořil nový Zord. Zatímco byl Flynn mechanikem, protože ho to naučil otec, měl silnou touhu pomáhat ostatním jako superhrdinové v komiksech, které tolik četl jako dítě. Když vyšel střední školu, konečně se mu taková příležitost naskytla, k nevelkému potěšení jeho otce, který trval na tom, že superhrdinové neexistují. Flynn si neuvědomoval všechnu zodpovědnost, kterou taková práce přináší, jeho touha pomáhat ostatním často zmařila jeho snahu. Když zaútočil Venjix, on i jeho otec odjeli do Corinthu, ale Flynn šel zachránit autobus plný lidí mimo město a úspěšně je dostal do Corinthu. Jeho hrdinský čin zasloužil uznání jeho otce, který si konečně uvědomil, co chce jeho syn dělat. Jeho sen stát se superhrdinou se splnil, když byl vybrán, aby se stal Strážcovským Operátorem Modré Série.

Flynn McAllistair je Strážcovský Operátor Modré Série. Jeho operační číslo je dva. V boji používá Turbo Kanón a jeho Zordové Útočné Vozidlo je Lví Dopravník, který je kombinací autobusu a lva. Kromě zbraní mohou Strážcovský Operátoři generovat svou vlastní schopnost, Flynnova je Časová Manipulace, při které může zastavit pohyb elektronů v Bio-Poli a na deset vteřin zastavit čas. Jeho síly jsou stejně jako u Scotta s Summer tímto útokem výrazně oslabeny.

Dillonův a Ziggyho příchod spustil Flynnovu nedůvěru kvůli Dillonovým mechanickým upgradům, ale Flynn byl o mnoho méně útočný než Scott a byl ochotný přijmout Dillona na palubu, pokud se tak dohodne tým. Ziggyho přícho do týmu v něm rozpoutal trochu více nejistoty. Navzdory prvotním pochybám se zdá, že plně přijal dva nové členy týmu, přijal také Gema a Gemmu, když se přidali k týmu. I když má přátelskou povahu, je velmi vážný ve své roli Strážce Vesmíru a vždy trvá na poražení Venjixe. Je pro něj velmi mučivé, když z nějakého důvodu nemůže do boje, nebo nemůže vykonávat svou službu.

Po válce Flynn odhalil, že on a jeho otec budou stavět nové počítačové systémy pro Corinth.