Strážci
Scott
Flynn
Summer
Dillon
Ziggy
Gem
Gemma

Zordy
Útočná Vozidla
Vysokooktan Megazord
Krokodýlí Přepravník
Velrybí Zord
Silniční Útočný Zord
Paleo Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci
Útoční Boti

Celé jméno: Summer Landsdown
Označení Strážce: Strážcovský Operátor Žluté Série
Zbraně: Nitro Blaster, Zipový Nabíječ, Volantový Blaster
Příslušenství: Článkový Řadící Morfér, Pohonný Článek Morféru, Pohonné Články Zordů
Zordy: Medvědí Posuvník
 
Summer je zkušená bojovnice zdatná v bojových uměních. Má laskavou osobnost a je ochotna věřit lidem i když všichni ostatní pochybují. Nebojí se zašpinit si ruce, když je potřeba. Ráda si užívá jízdu na své motorce, ale nechá se také svést v autech kluků. Summer kdysi nebyla laskavá a starající se, protože byla bohatá a rozmazlená dědička s neustále chybějícími rodiči. Když Venjixovy jednotky zaútočily na její narozeniny, její stejně rozmazlení kamarádi ji opustili během evakuace. Zatímco bezcílně hledala pomoc, byla nalezena svým komorníkem Andrewsem, který ji pomohl eskortovat do Corinthu. Po cestě si Summer uvědomila a pochopila, co všechno pro ni dělal a začala mu oplácet laskavost. Několik kilometrů od Corinthu byli přepadeni Brusiči a Andrews byl zabit při ochraně Summer, což ji donutilo vyrůst ze své rozmazlené osobnosti. Nakonec našla cestu do Corinthu sama a znovu se setkala se svými rodiči. Když slyšela zprácu o sestřeleném pilotovi, rozhodla se znovu vyjet ven, aby ho našla. Našla sestřeleného Scotta a pomohla mu vrátit se do Corinthu, než se zapne štítování města. Záchrana Scotta byl její první čin dobré vůle. Nyní slouží jako Strážce po boku Scotta a Flynna, z čehož její rodiče neměli vůbec radost, ale nakonec přijali osobu, kterou se stala.

Summer Landsdown je Strážcovský Operátor Žluté Série. Její operační číslo je tři, v boji používá Zipový Nabíječ a její Zordové Útočné Vozidlo je Medvědí Posuvník, který je kombinací čtyřkolky a medvěda. Kromě zbraní mohou Strážcovský Operátoři generovat svou vlastní schopnost, ta Summer je Energetický Paprsek, při kterém dokáže shromáždit energetické stopy a nasměrovat jejich tok do koncentrovaného paprsku energie. Tento útok stejně jako u Scotta a Flynna sníží úroveň její energie.

Když Dillon a Ziggy dorazili do Corinthu a byli uvězněni, byla to Summer, která jako první považovala Dillona za vhodného Operátora pro technologii Černé Série a rozhodla se mu věřit, zatímco Scott a Flynn ne. Zatímco tři Strážci dohromady nebyli schopni přesvědčit, aby se k nim přidal, nakonec to byly její slova, která mu zabránila v odjezdu. Jak čas plynul, Summer neustále podporovala Dillona na jeho cestě za sebepoznáním a nalezením své sestry. Když byli Summer a Dillon uvězněni uvnitř hořící budovy při pokusu najít jeho sestru, začali si uvědomovat, že jeden ke druhému něco cítí. Chtěli se políbit, ale byli dvakrát přerušeni, jednou proudem vody Velrybího Zordu a podruhé když Gem a Gemma vrthli do budovy, aby je našli.

Po válce Summer opustila Corinth s Dillonem a Tenayou, aby prozkoumali svět, který už nadále netrpí znečištěním Venjixe. Tam vidí ovoce jejich vítězství, nově obnovenou zem a naději, že bude Země jednoho dne plně obnovena.