Strážci
Scott
Flynn
Summer
Dillon
Ziggy
Gem
Gemma

Zordy
Útočná Vozidla
Vysokooktan Megazord
Krokodýlí Přepravník
Velrybí Zord
Silniční Útočný Zord
Paleo Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci
Útoční Boti 

Útočný Bot Generace 5
První Útočný Bot poslaný zaútočit na město byl zastaven Silničním Blasterem. Venjix nechal Útočného Bota zvětšit a ten použil svoje potrubí k znečištění vzduchu v kopulovitém městě. Strážci ucpali jeho potrubí a zničili ho Vysokooktanovým Megazordem.

"Road to Corinth" a "Fade to Black" 


 

Vodní Hadicový Útočný Bot Generace 9
Venjix vytvořil tohoto obojživelného Útočného Bota Generace 9, aby infiltroval vodní zásoby města přes hydraulický oběhový systém. Vypustil štít narušující mlhu, která umožnila Brusičům vstoupit do města. Byl schopen vrátit se do vody a uniknout přes hlavní vodní přívod města. Byl zvětšen a nechal Vysokooktanový Megazord narazit do mostu. Strážci opravili most a Bot na ně zaútočil. Poté se jim podařilo uvěznit ho na mostě a zničit ho. Byl jeden z mála Útočných Botů, který mluvil.

"Rain"
 


 
Podzemní Plutonický Lopatový Bot
Generálové Řadič a Vrz vytvořili tohoto Bota, aby se podkopal pod štíty Corinthu. Když se o něm dozvěděli Zelený a Černý Strážce, zaútočili na přesné místo v zemi zrovna když je Bot míjel. Po rychlém boji Bot zahrabal trojici Strážců a unikl. Zbylí dva s ním bojovali a porazili ho svým Turbo Plazmovým Kanónem. Lopatový Bot byl zvětšen a bojoval s Vysokooktanovým Megazordem, kterým byl zničen.

"Go for the Green"


 
Tryskový Botový Útočný Systém Generace 9
Tryskový Bot byl vytvořen Venjixem a Tenaya 7 nechala jeho a Brusiše vstoupit do města. Dorazili Strážci, aby ho porazili Silničním Blasterem. Venjix ho nechal vyrůst a Vysokooktanový Megazord byl přemožen. Zelený a Černý Strážce zničili Drony svými Zordy a zaútočili na Tryskového Bota, což umožnilo Vysokooktanovému Megazordu přeskupit se a zničit ho.

"Handshake"


 
Magnetron
Tento Bot se napojil na počítačovou síť města, aby získal kódy štítu. Strážci ho šli zastavit, ale unikl jim. Později Scott a Flynn našli Bota na smetišti a Summer a Dillon jim přišli na pomoc, zatímco Ziggy byl ve vězení. Magnetron přemohl čtyři Strážce. Když se s brusiči chystal uniknout z Corinthu s kódy štítu, podařilo se Strážcům porazit ho Silničním Blasterem. Byl zvětšen a zničen Vysokooktanovým Megazordem s Ocasním Rotačníkem.

"Ranger Green"


 

Enigma
Strážci mu byli na stopě, ale podařilo se mu uniknout z města přes podzemní hornický tunel. Objevil se mimo město, kde se zrovna Scott snaží získat Tokový Přehazovací Jádrový Reaktor potřebný pro Krokodýlí Přepravník. Bot a Brusiči jdou po Scottovi, který je zachráněn Plukovníkem Trumanem a jeho jednotkami, které nechaly spuštěné štíty a umožnili tak botům vstoupit do města. Strážci ho porazí Silničním Blasterem a díky Reaktoru, který Scott přinesl byl Ventilmax Megazord schopen zničit obřího Bota.

"Ranger Red"


 

Bum Bot
Bum Bot vytvořil sonické narušení, aby se dostal do města. Strážci s ním bojovali a on použil své Sonické Ostřelovací Kanóny, aby je porazil. Summer byla schopná použít svůj Energetický Paprsek, aby ho oslabila a poté ho zasáhli dvěma vytvořenými Blastery. Venjix nechal Bum Bota vyrůst a Vysokooktanový Megazord s Vlčím Okružníkem ho byl schopen zničit.

"Ranger Yellow, část 1"


 
Kamerový Útočný Bot
Primární zbraň tohoto Bota potřebovala černý diamant Landsdownů, aby správně fungovala. Bot, Tenaya 7 a Brusiči napadli naaranžovanou svatbu Summer v Garáži. Útočný Bot získal diamant, vyrostl a bojoval s Vysokooktanovým Megazordem a Ventilmax Megazordem. Strážci ho oslepili slunečním světlem a použili útoky Megazordů ke zničení Bota.

"Ranger Yellow, část 2"


 

Jeho prací bylo provrtat se do jedné ze dvou hlavních tektonických desek, na kterých sedí Corinth. Zatímco Tenaya a generálové zaneprázdnili Strážce, byl Bot schopný provrtat se do jedné tektonické desky. Láva, kterou vyvrtal ze Země mu umožnila vyrůst. Když se chystal začít vrtat do druhé desky, zastavil ho Ventilmax Megazord. Nicméně Bot byl příliš silný a vystřelil na Megazord lávu. Naštěstí dorazili ostatní Strážci včas s Vysokooktanovým Megazordem, aby zničili tohoto nepojmenovaného Útočného Bota.

"Ranger Blue"

Odrazový Bot Generace 12
Venjixovy dva identičtí Útoční Boti, kteří měli oba schopnost kopírovat daný objekt svým zrcadlem. 1. Bot zaútočil na město v obří velikosti. Utrpěl kompletní selhání systému než mohl zničit Megazordy a vrátil se do normální velikosti. Bot byl vzat na základnu Strážců, aby byl studován. Zatímco se Strážci vypořádávali s Drony ve městě, Tenaya 7 vstoupila skrze Bota. Venjix poté vypustil 2. Bota na město v obří podobě s upgrady. Mezitím se Tenaya 7 pokusila použít Odrazového Bota ke zkopírování kanónu Doktorky K, ale místo toho zkopírovala Přehazovač, který Strážci potřebovali k vytvoření nového Zenit Megazordu. Odrazový Bot se pokusil zkopírovat zbraňový systém Zenit Megazordu, ale než to udělal, Megazord rozkopl jeho zrcadla. Zenit Megazord zničil Odrazového Bota.

"Dcotor K"