Strážci
Scott
Flynn
Summer
Dillon
Ziggy
Gem
Gemma

Zordy
Útočná Vozidla
Vysokooktan Megazord
Krokodýlí Přepravník
Velrybí Zord
Silniční Útočný Zord
Paleo Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci
Útoční Boti 

Doktorka K
Doktorka K je geniální vědkyně odpovědná za vytvoření sil Strážcovských Operátorů a jejich zbraní. Byla vychována v institutu jménem Alphabet Soup a vyvinula spoustu experimentů, aniž by věděla na co se používají. Když zjistila, že není alergická na Slunce, vypustila Venjix virus, aby zablokovala servery, ale bylo jí zabráněno v aktivování firewallu a Venjix virus byl vypuštěn celosvětově. Poté, co byl Venjix zničen, rozhodla se otevřít školu se Strážcovským Operátorem Zelené Série, Ziggym Groverem.

Poprvé viděna v "The Road to Corinth"
 


 
Plukovník Mason Truman
Plukovním Truman je hlava obranných jednotek Corinthu a otec Strážcovského Operátora Červené Série, Scotta Trumana. Je velmi přísný a striktní ke svému synovi a věří, že na některé věci není připraven, ale ve skutečnosti ho miluje. Truchlí nad ztrátou svého milovaného syna Marcuse. Když byli v Corinthu aktivováni hybridi, Mason byl zrovna v hádce se svým synem, když si uvědomil, že mu musí věřit. Byl vyhozen ze své věže a poslal vojenský kód do Scottova Morféru, aby se s ním setkal v továrně. Strážci zachránili vězně z továrny. Když byl Venjix poražen, Mason povýšil Scotta na vůdce Orlí Letky, protože Strážci už nebyli nadále potřeba.

Poprvé viděn v "The Road to Corinth"
 


 
Samuraj Strážci
Pět Samuraj Strážců bylo posláno Profesorem Zubatcem do R.P.M. dimenze, kde pomáhali R.P.M. Strážcům v boji s Venjixovými jednotkami, dokud nenalezli způsob, jak se vrátit do své vlastní dimenze.

Poprvé viděni v "Počátek, část 1"


 


 


 
Desátník Hicks
Desátník Hicks je pravá ruka Plukovníka Trumana. I když je někdy mimo a není si jistý sám sebou, je Trumanův nejdůvěryhodnější voják a vždy stojí po jeho boku. Bylo odhaleno, že je hybrid, když ho Kilobajt aktivoval a poslal ho zničit Trumana. Později když byl Venjix poražen se dostal z jeho kontroly a pokračoval ve službě v armádě.

Poprvé viděn v "The Road to Corinth"
 


 
Vasquezová
Vasquezová je členkou obranných jednotek Corinthu a má na starosti štíty města. Když Venjix aktivoval hybridy v Corinthu, ukázalo se, že je jedním z těch, kteří byli infikováni Venjixovou technologií.

Poprvé viděna v "The Road to Corinth"


 
Velitel Murdoch
Velitel Murdoch byl velicí důstojník během bitvy o Corinth, který byl zajat a poslán do vězení, dokud neunikl spolu s ostatními vězni, které osvobodili Gem a Scott.

Poprvé viděn v "Prisoners"


 
Pan McAllistair
Otec Flynna je mechanik ze Skotska a ve své práci pokračuje i v Corinthu. Dříve nevěřil v hrdiny a rozmlouval to i svému synovi a říkal mu, aby se držel nohama na zemi. Naštěstí poté, co Flynn zachránil několik lidí a vzal je do Corinthu, jeho otec změnil názord. Po válce on a jeho syn dostali na starost přivést do Corinthu nové počítačové systémy.

Poprvé viděn v "Ranger Blue"
 


 
Martin a Clare Landsdownovi
Martin a Clare Landsdownovi chtěli provdat Summer do bohaté rodiny, aby se mohli vrátit do vyšší společnosti. Summeřiny kdysi bohatí a povrchní rodiče nebyli se Summer, když zasáhl Venjix vir. Znovu se setkali v Corinthu a slíbili ji, že ji nechají na pokoji jeden rok, aby mohla být Strážce Vesmíru, pokud se pak provdá do bohaté rodiny. Summer se nakonec nevdala a Landsdownovi se naučili, že jsou věci, které znamenají víc než peníze a Clare řekla, že si najde svou úplně první práci v životě.

Poprvé viděni v "Ranger Yellow, část 1"
 


 
Marcus Truman
Marcus Truman je bratr Scotta Trumana, který zemřel v bitvě o Corinth. Byl to tatínkův zlatý kluk a skvělý pilot, zkušenější než Scott. Vybral Scotta, aby byl jeho zástupce, ale Scott ani jeho otec o tom nevěděli, dokud Scott rok od nehody nenašel doporučující dopis.

Poprvé viděn v "Ranger Red"
 


 
Andrews
Andrews byl komorník, který pracoval pro Landsdownovu rodinu a vychovával také Summer, zatímco její rodiče cestovali po světě. Andrews zemřel při ochraně Summer na jejich cestě do Corinthu.

Poprvé viděn v "Ranger Yellow, část 1"
 

Benny
Benny je členem Škorpióního Kartelu a je dobrým kamarádem Ziggyho.

Poprvé viděn v "Ranger Green"