Strážci
Brody
Preston
Calvin
Hayley
Sarah
Levi
Dane
Mick

Zordy
Ninja Ocelové Zordy
Ninja Zordy
Býčí Jezdecký Megazord
Ninja Plamenné Zordy
Lví Ohnivý Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Silo Hvězdice
Módy Strážců
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra 

Burácející Klový Zord
Burácející Klový Zord je první, který vzešel z Ninja Nexus Prizmatu, když Mick vhodil Ninja Hvězdici na vizi sloní smešky a vytvořil tak Hvězdici Burácejícího Klového Zordu. Když je povolán přijede na obří hroudě, může ze svého chobotu střílet silný vzdušný proud a také ho použít k vysávání.

Poprvé viděn v "Drive to Survive"

Burácející Klový Ninja Zord
Burácející lový Zord se rozdělí a překombinuje se do humanoidní formy. Zadní nohy Burácejícího Klového Zordu se stanou párem k ramenoum připevněným kanónům, které střílí laserové paprsky.

Poprvé viděn v "Drive to Survive"
 

Burácející Klový Ninja Ocelový Megazord
Burácející Klový Ninja Ocelový Megazord je alternativní forma Ninja Ocelového Megazordu, kdy Burácející Klový Zord převezme místo v kokpitu a Robo Červený Zord se stane jeho pravou rukou a Hvězdice Burácejícího Klového Zordu se stane hlavou. Burácející Klový Ninja Ocelový Megazordu se specializuje na silové útoky a je vyzbrojen dvě sekerami tvořenými zadními nohami Burácejícího Klového Zordu. Konečný útok je Dvojitá Sekera, kdy Megazord hodí své sekery na monstrum a vytvoří X Sek než se vrátí do rukou Megazordu jako bumerangy.

Poprvé viděn v "Drive to Survive"
 


 
Astro Zord
Astro Zord je létající talíř. Může střílet energetické kulky. Jeho význačností je rychlost a mobilita, dokonce i v nulové gravitaci ve vesmíru. Je vyzbrojen laserovým blasterem.

Poprvé viděn v "Hack Attack"

 

Astro Ninja Zord
Hvězdice Astro Zordu je odstraněna stejně tak jako jeho Astro Blaster a Astro Zord se transformuje do humanoidní formy a Blaster se znovu připojí k jeho zádům jako trysky.

Poprvé viděn v "Hack Attack"
 

Astro Ninja Ocelový Megazord
Astro Ninja Ocelový Megazord je alternativní formou Ninja Ocelového Megazordu, kdy Astro Zord převezme místo v kokpitu a Robo Červený Zord se stane jeho pravou rukou a Hvězdice Astro Zordu se stane hlavou. Tato forma adaptuje schopnosti Astro Zordu a dává Megazordu masivní letecké posílení a schopnost pronásledovat a bojovat s monstry schopnými boje v nulové gravitacim což nahrazuje limit Dračí Formace létat pouze v zemské atmosféře. Astro Ninja Ocelový Megazord je vyzbrojen Astro Blasterem, který může být použit také jako krátký trojzubec. Konečným útokem je Kosmický Paprsek, kde Astro Ninja Ocelový Megazord nabije Astro Blaster a vystřelí tři naváděné Ninja Hvězdice, které zasáhnou cíl ze všech směrů ke zničení monster.

Poprvé viděn v "Hack Attack"
 


 
Ponorkový Serfařský Zord
Ponorkový Serfařský Zord je třetí Zord vyrobený a povolaný. Objevuje se z víru na povrchu oceánu. Jako normální ponorka, Ponorkový Serfařský Zord používá světla, aby bylo vidět pod hladinou a je schopen zaútočit na protivníky explozivními torpédy. Obří Hvězdice Ponorkového Serfařské Zordu je připojena na zádi a slouží jako turbína.

Poprvé viděn v "Making Waves"

 


 
Ponorkový Serfařský Ninja Zord
Polovina Ponorkového Serfařského Zordu se transformuje do humanoidní formy a druhá polovina se transformuje v serfařské prkno. Zord je schopen manipulovat s přílivovými vlnami, aby získal výhodu při serfování v oceánu.

Poprvé viděn v "Making Waves"

 

Ponorkový Serfařský Ninja Ocelový Megazord
Ponorkový Serfařský Ninja Ocelový Megazord je alternativní formou Ninja Ocelového Megazordu, kdy Ponorkový Serfařský Zord převezme místo v kokpitu a Robo Červený Zord se stane jeho pravou rukou a Hvězdice Ponorkového Serfařského se stane hlavou. V této formaci používá Megazord Dračí Meč jako zbraň a používá serfařské prkno Ponorkového Serfařského Zordu. Megazord je schopný ovládat přílivové vlny, aby získal výhodu při serfování v oceánu. Serfařské prkno se může chovat jako skateboard při boji na souši a nebo jako vznášedlo při boji ve vzduchu. Konečným útokem je Přílivový Sek, kdy Megazord přiserfuje k protivníkovi a sekne ho Dračím Mečem.

Poprvé viděn v "Making Waves"