Strážci
Brody
Preston
Calvin
Hayley
Sarah
Levi
Dane
Mick

Zordy
Ninja Ocelové Zordy
Ninja Zordy
Býčí Jezdecký Megazord
Ninja Plamenné Zordy
Lví Ohnivý Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Silo Hvězdice
Módy Strážců
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra


Silo Hvězdice

Silo Hvězdice jsou házecí hvězdice používané Strážci k morfování, k odemčení jejich útoků a povolávání a ovládáí Zordů.
 

 
Ninja Nexus Hvězdice
Ninja Nexus Hvězdice, později Ninja Nexus Super Hvězdice je zdrojem sil šesti Ninja Silo Hvězdic. Byla zničena Danem, aby zabránil Galvanaxovi v ukradení její síly. Nějak se dostala zpět do Ninja Nexus Prizma a její úlomky se změnily v Ninja Silo Hvězdice. Madam Odius znovu vytvořila Hvězdici z Ninja Super Oceli a chtěla ji absorbovat, aby se stala silnější. Po zničení Odius Strážci vrátili své Hvězdice, ty utvořili novou Ninja Nexus Super Hvězdici. Prizma se zabalilo do Super Oceli a odletělo do vesmíru se Super Hvězdicí bezpečně uvnitř.

Poprvé viděna v "Return of the Prism"
 


 
Ninja Silo Hvězdice
Ninja Silo Hvězdice jsou úlomky Ninja Nexus Hvězdice. Jsou používány Strážci k odemčení jejich sil. Všechny Ninja Silo Hvězdice byly zničeny se smrtí Ninja Nexus Prizmatu, ale poté co Madam Odius oživila Prizma svým kouzlem a pokusila se ho použít k vytvoření zlých Silo Hvězdic z Super Ninja Oceli, Prizma transformovalo Ocel do nových kopií Ninja Silo Hvězdic.
 

 
Červená Ninja Silo Hvězdice
Červená Ninja Silo Hvězdice umožňuje Brodymu transformovat se v Červeného Strážce. Byla Brodym rozseknuta na tři kusy, aby ji nezískal Galvanax a Ninja Nexus Prizma ji regenerovalo na tři stejné Červené Ninja Silo Hvězdice, které byly použity Brodym, Mickem a Danem, aby se stali Červenými Strážci.

Poprvé viděna v "Return of the Prism"
 


 
Modrá Ninja Silo Hvězdice
Modrá Ninja Silo Hvězdice umožňuje Prestonovi transformovat se v Modrého Strážce.

Poprvé viděna v "Return of the Prism"


 
Růžová Ninja Silo Hvězdice
Růžová Ninja Silo Hvězdice umožňuje Sarah transformovat se v Růžovou Strážkyni.

Poprvé viděna v "Return of the Prism"


 
Žlutá Ninja Silo Hvězdice
Žlutá Ninja Silo Hvězdice umožňuje Calvinovi transformovat se v Žlutého Strážce.

Poprvé viděna v "Return of the Prism"


 
Bílá Ninja Silo Hvězdice
Bílá Ninja Silo Hvězdice umožňuje Hayley transformovat se v Bílou Strážkyni.

Poprvé viděna v "Return of the Prism"


 
Zlatá Ninja Silo Hvězdice
Zlatá Ninja Silo Hvězdice umožňuje Levimu transformovat se ve Zlatého Strážce.

Poprvé viděna v "Return of the Prism"


 

Elementální Hvězdice
Elementální Hvězdice je schopná spouštět ninja útoky pěti elementů natočením na jeden z pěti elementů před vložením do Ninja Hvězdného Meče. Ninja Nexus Prizma vytvořilo pět kopií této Hvězdice. Byly mezi Hvězdicemi roztavenými a vypitými Galvanaxem, ale nové verze byly později ukovány z Ninja Super Oceli.
 

 
Elementální Hvězdice - Ohnivý Mód
Elementální Hvězdice v Ohnivém Módu umožňuje uživateli vykonat Ninja Ohnivý Útok, který má dvě podoby. Jedna vystřelí z Ninja Hvězdného Meče plameny. Druhá nechá ze země vystřelit několik ohnivých sloupů.

Poprvé viděna v "Live and Learn"
 


 
Elementální Hvězdice - Vodní Mód
Elementální Hvězdice ve Vodním Módu umožňuje uživateli vykonat Ninja Vodní Útok, který má tři podoby. První vypustí z Ninja Hvězdného Meče proud vody k zasažení nepřítele. Druhá promění Meč na serf, na kterém se dá jezdit po vodě. Třetí nechá Meč vypustit velké množství vody a promění ho ve vodní zrcadlo, které odráží útoky nepřátel.

Poprvé viděna v "Live and Learn"
 


 
Elementální Hvězdice - Lesní Mód
Elementální Hvězdice v Lesním Módu umožňuje uživateli vykonat Ninja Lesní Útok, který má tři podoby. První povolá šlahouny ke spoutání nepřítele. Druhá vytvoří ze šlahounů síť k chycení civilistů, nebo nepřátel. Třetí promění listy ve velký kluzák, který slouží ke vznášení.

Poprvé viděna v "Live and Learn"
 


 
Elementální Hvězdice - Kovový Mód
Elementální Hvězdice v Kovovém Módu umožňuje uživateli vykonat Ninja Kovový Útok, který má dvě podoby. Jedna povolá zlatý kovový hrnec, který spadne na hlavu nepřítele. Druhá povolá řetězy ke spoutání nepřítele.

Poprvé viděna v "Live and Learn"
 


 
Elementální Hvězdice - Zemní Mód
Elementální Hvězdice v Zemním Módu umožňuje uživateli vykonat Ninja Zemní Útok, který má dvě podoby. Jedna zdvihne zem pod protivníkem. Druhá povolá propadající past pod protivníkem.

Poprvé viděna v "Live and Learn"
 

Bouřková Hvězdice
Bouřková Hvězdice je elementální Silo Hvězdice schopná spouštět ninja útoky založené buď na větru, nebo na blesku přecvaknutím panelu na Hvězdici. Byla mezi Hvězdicemi roztavenými a vypitými Galvanaxem, ale nová verze byla později ukována z Ninja Super Oceli.
 

 
Bouřková Hvězdice - Tornádový Mód
Bouřková Hvězdice v Tornádovém Módu umožňuje Zlatému Strážci vykonat Ninja Tornádový Útok, který vytvoří tornádo, které je dost silné ke zničení Ránobotů.

Poprvé viděna v "Rocking and Rolling"
 


 
Bouřková Hvězdice - Bleskový Mód
Bouřková Hvězdice v Bleskovém Módu umožňuje Zlatému Strážci vykonat Ninja Bleskový Útok, který vytvoří mrak nad nepřítelem a blesky zasáhne nepřítele.

Poprvé viděna v "Rocking and Rolling"
 


 
Ninja Klonovací Hvězdice
Ninja Klonovací Hvězdice využívá klonovací technologii Sarah. Když ji použije Strážce, vytvoří své fyzické klony, přičemž jednotlivé klony jsou schopné vydávat se za Strážce, který je povolal. Když je použita v Ninja Ocelovém Megazordu, vytvoří jeho iluze, aby mohly obklíčit nepřítele před jeho zasažením. Byla mezi Hvězdicemi roztavenými a vypitými Galvanaxem, ale nová verze byla později ukována z Ninja Super Oceli.

Poprvé viděna v "Gold Rush"
 


 
Zordové Hvězdice
Zordové Hvězdice jsou používány Strážci k povolání jejich Zordů. Byly vytvořeny, když byly šurikeny vhozeny do Ninja Nexus Prizmatu po ukázání vize jejich Zordů. Prvních pět Zordových Hvězdic vypadá stejně jako Ninja Silo Hvězdice, ale ve středu mají robotický obličej Megazordu. Další Hvězdice vznikly později a patří k příslušnému Zordu. Byly mezi Hvězdicemi roztavenými a vypitými Galvanaxem, ale nové verze byly později ukovány z Ninja Super Oceli.
 

 
Hvězdice Robo Červeného Zordu
Hvězdice Robo Červeného Zordu povolává Robo Červený Zord a také tvoří helmu Ninja Ocelového Megazordu.

Poprvé viděna v "Forged in Steel"
 


 
Hvězdice Dračího Zordu
Hvězdice Dračího Zordu povolává Dračí Zord a také tvoří helmu Ninja Ocelového Megazordu v Dračí Formaci.

Poprvé viděna v "Forged in Steel"
 


 
Hvězdice Zoom Zordu
Hvězdice Zoom Zordu povolává Zoom Zord.

Poprvé viděna v "Forged in Steel"


 


 
Hvězdice Nitro Zordu
Hvězdice Nitro Zordu povolává Nitro Zord.

Poprvé viděna v "Forged in Steel"


 


 
Hvězdice Kodiak Zordu
Hvězdice Kodiak Zordu povolává Kodiak Zord.

Poprvé viděna v "Forged in Steel"


 


 
Hvězdice Býčího Jezdeckého Zordu
Hvězdice Býčího Jezdeckého Zordu povolává Robo Jezdecký Zord a Ninja Býčí Zord, na kterém Robo Jezdecký Zord jede. Spojuje také oba Zordy do Býčího Jezdeckého Megazordu.

Poprvé viděna v "Rocking and Rolling"
 


 
Hvězdice Burácejícího Klového Zordu
Hvězdice Burácejícího Klového Zordu povolává Burácející Klový Zord a také tvoří helmu Burácejícího Klového Ninja Ocelového Megazordu.

Poprvé viděna v "Drive to Survive"
 


 
Hvězdice Astro Zordu
Hvězdice Astro Zordu povolává Astro Klový Zord a také tvoří helmu Astro Ninja Ocelového Megazordu.

Poprvé viděna v "Hack Attack"
 


 
Hvězdice Ponorkového Serfařského Zordu
Hvězdice Ponorkového Serfařského Zordu povolává Ponorkový Serfařský Zord a také tvoří helmu Ponorkového Serfařského Ninja Ocelového Megazordu.

Poprvé viděna v "Making Waves"


 


 
Hvězdice Lvího Ohnivého Zordu
Hvězdice Lvího Ohnivého Zordu povolává Lví Ohnivý Zord.

Poprvé viděna v "The Royal Rival"


 


 
Hvězdice Ninja Plamenného Zordu
Hvězdice Ninja Plamenného Zordu povolává všechny Plamenné Zordy.

Poprvé viděna v "Outfoxed"
 


 
Ninja Fúzní Hvězdice
Ninja Fúzní Hvězdice je mocná Hvězdice vyrobená ze sil všech šesti Ninja Silo Hvězdic. Umí vytvořit tři Ninja Hvězdné Meče z čisté energie k uvěznění nepřítele, zatímco Strážce zaútoří silami pěti Ninja Hvězdných Mečů. Specificky se používá během soubojů Zordů ke spojení Ninja Ocelového Megazordu a Býčího Jezdeckého Megazordu do Ninja Fúzního Zordu. Byla mezi Hvězdicemi roztavenými a vypitými Galvanaxem, ale nová verze byla později ukována z Ninja Super Oceli.

Poprvé viděna v "Family Fusion"
 


 
Ninja Ultra Hvězdice
Ninja Ultra Hvězdice je posílená Ninja Fúzní Hvězdice, která spojuje Ninja Ocelový Megazord, Býčí Jezdecký Megazord a Lví Ohnivý Zord v kolosální Ninja Ocelový Ultrazord. Byla mezi Hvězdicemi roztavenými a vypitými Galvanaxem, ale nová verze byla později ukována z Ninja Super Oceli. Ta spojuje Ninja Plamenný Megazord, Býčí Jezdecký Megazord a Lví Ohnivý Zord v Ninja Plamenný Ultrazord.

Poprvé viděna v "Happy to Be Me"
 


 
Módové Silo Hvězdice
Módové Silo Hvězdice jsou používány Strážci k dosažení silnějších a Megazordy řídících módů.
 

 
Ninja Mistrovská Hvězdice
Pět kopií Ninja Mistrovské Hvězdice se objevilo v kokpitu Ninja Ocelového Megazordu a byly použity k aktivování Ninja Mistrovského Módu. Jsou také používány k aktivování Ninja Mistrovského Meče k vykonání útoků Megazordů. Šestá kopie se objevila v kokpitu Býčího Jezdeckého Megazordu. Byly mezi Hvězdicemi roztavenými a vypitými Galvanaxem.

Poprvé viděna v "Live and Learn"
 


 
Ninja Super Ocelová Hvězdice
Ninja Super Ocelové Hvězdice se objevily uvnitř kokpitů nově vytvořeného Ninja Ocelového Megazordu a Býčího Jezdeckého Megazordu a nahrazují ztracené Ninja Mistrovské Hvězdice. Stejně jako jejich předchůdkyně umožňují přístup k Ninja Mistrovskému Meči, aktivují Ninja Super Ocelový Mód a také povolávají Ninja Super Ocelový Blaster, který vykonává konečné útoky Megazordů.

Poprvé viděna v "Moment of Truth"
 


 
Hvězdice Lvího Ohnivého Brnění
Hvězdice Lvího Ohnivého Brnění umožňuje Strážci proměnit se do Lvího Ohnivého Módu. Byla mezi Hvězdicemi roztavenými a vypitými Galvanaxem, ale nová verze byla později ukována z Ninja Super Oceli.

Poprvé viděna v "The Royal Rumble"
 


 
Hvězdice Super Hvězdného Módu
Hvězdice Super Hvězdného Módu umožňuje Zlatému Strážci proměnit se do Super Hvězdného Módu. Je velmi podobná Zlaté Ninja Silo Hvězdici a funguje pouze ve spojení se Super Hvězdným Mečem.

Poprvé viděna v "Happy to Be Me"
 


 

 
Hvězdice Mega Morfcyklu
Hvězdice Mega Morfcyklu povolává Mega Morfcykl. K povolání Strážci jen hodí Hvězdici a ta materializuje Morfcykl. Byly mezi Hvězdicemi roztavenými a vypitými Galvanaxem, ale nové verze byly později ukovány z Ninja Super Oceli.

Poprvé viděna v "Drive to Survive"