Strážci
Brody
Preston
Calvin
Hayley
Sarah
Levi
Dane
Mick

Zordy
Ninja Ocelové Zordy
Ninja Zordy
Býčí Jezdecký Megazord
Ninja Plamenné Zordy
Lví Ohnivý Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Silo Hvězdice
Módy Strážců
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra


Robo Jezdecký Zord
Robo Jezdecký Zord je jeden ze Zordů Zlatého Strážce, který je povoláván spolu s Ninja Býčím Zordem. Je navržený podobně jako Robo Červený Zord Červeného Strážce a může se odpojit od Býčího Zordu k vypuštění rapidních útoků připomínajících boxerský styl a má obří laso jako kovboj. Robo Jezdecký Zord může být ovládán na dálku, když je Zlatý Strážce v kokpitu Ninja Býčího Zordu. Může také používat Býčí Pušku.

Poprvé viděn v "Rocking and Rolling"
 

Ninja Býčí Zord
Ninja Býčí Zord je vozidlo Robo Jezdeckého Zordu. Zlatý Strážce může z jeho kokpitu ovládat oba Zordy najednou. Umí se pohybovat a manévrovat ve vysokých rychlostech i na nerovném terénu a střílet bleskové paprsky ze svých rohů.

Poprvé viděn v "Rocking and Rolling"
 


 

Býčí Jezdecký Megazord
Býčí Jezdecký Megazord je hladním Megazordem Zlatého Strážce. Je spojením Robo Jezdeckého Zordu a Ninja Býčího Zordu. Býčí Jezdecký Megazord je utvořen, když Zlatý Strážce roztočí Hvězdici Býčího Jezdeckého Zordu ve své Třasbouřkové Kytaře. Ninja Býčí Zord se rozdělí, jeho zadní kola tvoří nohy a přední kola se stanou rameny. Přední část se poté připojí k hrudní části Megazordu. Obří Býčí Jezdecká Hvězdice tvoří hlavu. Hlavní zbraní Býčího Jezdeckého Megazordu je Býčí Puška, masivní brokovnice, která může rapidně střílet kulky, ale má také bajonet, který může být nabit k dosažení devastujícího Býčího Jezdeckého Seku. Konečným útokem je Ródeo Rapidní Střelba, kdy nabije střelu pomocí bajonetu a vystřelí dávku střel.

Poprvé viděn v "Making Waves"

 

Ninja Fúzní Zord
Ninja Fúzní Zord je kombinací Býčího Jezdeckého Megazordu a Ninja Ocelového Megazordu. Tuto kombinaci umožňuje pouze extrémně mocná Ninja Fúzní Hvězdice. V této nové kombinaci se nohy Býčího Jezdeckého Megazordu rozdělí a jsou připojeny pod nohy Ninja Ocelového Megazordu. Jeho ruce se složí a připojí se k přední části rukou Ninja Ocelového Megazordu. Hlava Ninja Býčího Zordu se spojí s Hvězdicemi a vytvoří novou hlavu Fúzního Zordu. Zbraní Ninja Fúzního Zordu je Býčí Dračí Meč, kombinace Dračího Meče, Dračího Štítu a Býčí Pušky. Je silnější než dva základní Megazordy. Konečným útokem Ninja Fúzního Zordu je Mistrovský Sek Ninja Fúzního Zordu, kdy všichni Strážci nabijí své zbraně k vykonání maximálního vertikálního oranžového a horizontálního modrého seku.

Poprvé viděn v "Family Fusion"