Strážci
Brody
Preston
Calvin
Hayley
Sarah
Levi
Dane
Mick

Zordy
Ninja Ocelové Zordy
Ninja Zordy
Býčí Jezdecký Megazord
Ninja Plamenné Zordy
Lví Ohnivý Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Silo Hvězdice
Módy Strážců
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra


Lví Ohnivý Zord
Lví Ohnivý Zord je osobním Zordem Červeného Strážce, který vznikl spojením Lví Lodi a Ninja Silo Hvězdice. Je vyzbrojen duální laserovými kanóny a je schopný létat.

Poprvé viděn v "The Royal Rival"
 


 

Lví Ohnivý Megazord
Lví Ohnivý Megazord se transformuje pomocí Zordové Hvězdice z Lvího Ohnivého Zordu. Hvězdice se oddělí od těla a je nahrazena lví hlavou, zatímco sama Hvězdice tvoří hlavu Megazordu. Megazord je ovládán ze lví tlamy. Megazord je vyzbrojen párem obřích házecích hvězdic, které původně tvoří ocas Lvího Ohnivého Zordu. Mezi jeho útoky patří Lví Ohnivý Rotační Úder, kdy spojí hvězdice a hodí je proti protivníkovi. Konečným útokem je Lví Ohnivý Sek, kde se Megazord promění zpět do své Zordové podoby, zatímco Červený Strážce stojí na vrchu a sbírá energii Zordu do svého Ninja Hvězdného Meče k zasažení mocným úderem, zatímco se Zord blíží plnou rychlostí k protivníkovi.

Poprvé viděn v "The Royal Rumble"

 

Ninja Ocelový Ultrazord
Ninja Ocelový Ultrazord je spojením Ninja Ocelového, Býčího Jezdeckého a Lvího Ohnivého Megazordu aktivovaným pomocí Ninja Ultra Silo Hvězdice. Tělo Lvího Ohnivého Megazordu se otočí k odhalení obřího trůnu a stane se přepravním Zordem této formace. Býčí Jezdecký Megazord se připojí k rukám jako bazuky a Ninja Ocelový Megazord se posadí na trůn. Tak získá Ninja Ocelový Megazord palebnou sílu a brnění. Nejsilnější útok této formace je Ninja Ultra Úder, kdy Ultrazord rapidně střílí ze svých kanónů na monstrum. Pro konečný útok Strážce ve Lvím Ohnivém Módu skočí na vrch Ultrazordu. Konečným útokem je Paprsek Ninja Ultrazordu, kdy Ultrazord vyšle energetické paprsky ze svých kanónů.

Poprvé viděn v "Abrakadanger"
 

Ninja Plamenný Ultrazord
Ninja Plamenný Ultrazord je spojením Ninja Plamenného, Býčího Jezdeckého a Lvího Ohnivého Megazordu. V porovnání s Ninja Ocelovým Ultrazordem je o dost rychlejší. Mezi jeho útoky je Plamenný Ultra Úder, kdy jsou jeho kanóny nabity a mohou být vystřeleny jako rakety. Konečným útokem Ultrazordu Ninja Plamenná Ohnivá Bouře, kdy zničí protivníka paprskem ve tvaru šesti Ninja Plamenných Zordů.

Poprvé viděn v "Happy to Be Me"