Strážci
Shane
Dustin
Tori
Hunter
Blake
Cam
Marah

Zordy
Ninja Zordy
Hromové Zordy
Samurajská Hvězda
Mamutí Zord
Silo Sféry

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Tori Hanson
Označení Strážce: Modrý Větrný Strážce
Zbraně: Ninja Meč, Laserový Blaster, Sonická Ploutev
Příslušenství: Větrný Morfér, Modrý Tsunamicykl, Modrý Ninja Kluzák
Zordy: Delfíní Zord
 
Jako logický člen týmu je Tori občas unavena z dětinských chování svých kolegů Shana a Dustina. Tori má blízký vztah k vodě, ve volném čase serfuje a ovládá vodní bojové techniky, když trénuje ve Větrné Ninja Akademii. Poté, co byla Akademie zničena Lothorem, Tori a její přátelé dostali Větrné Morféry, aby chránili planetu. Jako Modrá Větrná Strážkyně Tori bojuje se silou vody a pilotuje Delfíní Zord.

Tori ztratila své síly v posledním boji s Lothorem, který ukradl všechny jejich Strážcovské síly pro sebe, než byl poražen. Po dochození Větrné Ninja Akademie, Tori zůstala jako instruktorka.

Když Lothor unikl z Propasti Zla, zmocnil se Shana, Dustina a Tori, aby pro něho bojovali jako zlí Strážci Vesmíru. S pomocí svých přátel a Dino Strážců se jim podařilo vymanit z Lothorova vlivu a společně zničit Lothorův a Mesogogův plán. Jejich síly zbývaly už pouze na tento boj a poté byly zcela ztraceny.

Pár let poté je Tori opět povolána do akce. Rytíř Ochránce obnovil její síly Modré Větrné Strážkyně, aby se připojila ke skupině bývalých Strážců Vesmíru a pomohla jí porazit zlou alianci vedenou Thraxem - synem Lorda Zedda a Rity Repulsy.