Strážci
Shane
Dustin
Tori
Hunter
Blake
Cam
Marah

Zordy
Ninja Zordy
Hromové Zordy
Samurajská Hvězda
Mamutí Zord
Silo Sféry

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra 

Karmínový Hmyzozord
Karmínový Hmyzozord je Zord Karmínového Hromového Strážce. Karmínový Hmyzozord má se dvěma kanóny na zádech a rohem, který také slouží jako kanón masivní palebnou sílu. Tvoří horní polovinu Hromového Megazordu, nohy a levý ramenní kanón Hrombouřkového Megazordu a nohy Hurikán Megazordu.

Poprvé viděn v "Thunder Strangers, část 1"
 


 
Indigový Broukozord
Indigový Broukozord je Zord Indigového Hromového Strážce. Může skřípnout protivníka ve svých rohách. Rohy mohou být také vystřeleny pro zachycení na velké vzdálenosti. Broukozord má také maskovací zařízení, které mu umožňuje splynout s okolím pro neviditelné útoky. Tvoří dolní polovinu Hromového Megazordu, ruce Hrombouřkového Megazordu a Hurikán Megazordu.

Poprvé viděn v "Thunder Strangers, část 1"
 

Hromový Megazord
Karmínový Hmyzozord a Indigový Broukozord se spojí k utvoření Hromového Megazordu. Stejně jako Bouřkový Megazord může také používat Silo Sféry v boji. Hromový Megazord byl zničen v boji proti obřímu Vexacusovi. Megazord sdílí stejné jméno jako druhý Megazord původních Strážců Vesmíru.

Poprvé viděn v "Thunder Strangers, část 1"
 


 
Rohy Indigového Zordu
Rohy Indigového Zordu se mohou odpojit od Hromového Megazordu a být použity jako zbraň v boji.

Poprvé viděny v "Thunder Strangers, část 1"

Hrombouřkový Megazord
Bouřkový Megazord a Hromový Megazord se mohou spojit k utvoření Hrombouřkového Megazordu. Aby se tak stalo, Červený a Karmínový Strážce musí použít Silo Sféry 7 a 8 k utvoření Minizordu. Po svém složení se Minizord rozdělí na půlku a utvoří helmu a pěsti Hrombouřkového Megazordu. Hlavní útok Hrombouřkového Megazordu je Lví Blaster.

Poprvé viděn v "Return of the Thunder, část 4"