Strážci
Shane
Dustin
Tori
Hunter
Blake
Cam
Marah

Zordy
Ninja Zordy
Hromové Zordy
Samurajská Hvězda
Mamutí Zord
Silo Sféry

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Hunter Bradley
Označení Strážce: Karmínový Hromový Strážce
Zbraně: Hromová Hůl, Karmínový Blaster, Bleskový Rytmický Blaster
Příslušenství: Hromový Morfér, Karmínový Tsunamicykl, Ninja Rogalocykl
Zordy: Karmínový Hmyzozord
 
Hunter vyrostl v Hromové Ninja Akademii, kde byl trénován již od dětských let v umění ninjů. V den, kdy Lothor napadl všechny ninja akademie mu byl Senseiem dán Hromový Morfér. Než mohl použít své nové síly, byl zajat Lothorem se zbytkem akademie. Lothor osvobodil Huntera a jeho bratra, jen aby je přesvědčil, že Sensei Větrné Ninja Akademie zabil jejich adoptivní rodiče, kteří byli také ninjové. Použitím Morférů se Blake a Hunter stali Hromovými Strážci a vydali se na misi zničit Senseie a jeho studenty - Větrné Strážce.

Po několika bojích s Větrnými Strážci se konečně Hromoví Strážci dozvěděli pravdu, když jim duchové jejich rodičů řekli, že to byl právě Lothor, kdo je zabil. Rozčileni zradou se Hromoví Strážci otočili proti Lothorovi a přidali se k Větrným Strážcům. Blake a Hunter jsou velmi zkušení motokrosoví jezdci a často trénují s Dustinem, který jim sehnal práci zásobovačů ve Storm Chargers.

Hunter ztratil své síly v posledním boji s Lothorem, který ukradl všechny jejich Strážcovské síly pro sebe, než byl poražen. Po dochození Hromové Ninja Akademie, Hunter zůstal jako instruktor.

Ačkoliv je temný a napjatý, Hunter má silný cit pro čest. Po připojení k Větrným Strážcům soutěžil se Shanem, dokud se nenaučil, že válečník musí vědět, kdy následovat a kdy vést. Jako Karmínový Hromový Strážce má Hunter sílu blesku a pilotuje Karmínový Hmyzozord.

Když Lothor unikl z Nitra Zla, zavolal Cam Huntera a Blaka, aby mu pomohli získat zpět Strážcovské síly a osvobodit Shana, Dustina a Tori. Poté společně s Dino Strážci porazili zlý plán Lothora a Mesogoga. Jejich síly zbývaly už pouze na tento boj a poté byly zcela ztraceny.