Strážci
Shane
Dustin
Tori
Hunter
Blake
Cam
Marah

Zordy
Ninja Zordy
Hromové Zordy
Samurajská Hvězda
Mamutí Zord
Silo Sféry

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra 

Jestřábí Zord
Jestřábí Zord Červeného Strážce se materializuje skrze holografický portál zamaskovaný jako letadlo. Útočí zanecháním plamenné stopy a tvoří hlavu Bouřkového Megazordu.

Poprvé viděn v "There's No 'I' in Team"

 


 
Lví Zord
Lví Zord Žlutého Strážce se materializuje skrze holografický portál zamaskovaný jako pouťová atrakce. Roztočením své hřívy vytváří Lev tornádo, které posílá proti protivníkovi. Tvoří nohy, tělo a levou ruku Bouřkového Megazordu.

Poprvé viděn v "There's No 'I' in Team"
 

 

 
Delfíní Zord
Delfíní Zord Modré Strážkyně se materializuje skrze holografický portál zamaskovaný jako trajektová loď. Může vytvářet iluze vody a vln a používá je ke zmatení protivníka. Tvoří pravou ruku Bouřkového Megazordu.

Poprvé viděn v "There's No 'I' in Team"

 

 

Bouřkový Megazord
Tři Ninja Zordy se mohou spojit k utvoření Bouřkového Megazordu. Bouřkový Megazord dokáže vyvolat Silo Sféry ze své hrudi, aby je mohl použít v boji. Může také použít Mrazivou Zuřivost roztočením lví hřívy a Delfíní Paprsek roztočením delfíního kruhu. Bouřkový Megazord byl zničen při explozi, která zničila také Lothorzord.

Poprvé viděn v "There's No 'I' in Team"
 

Bleskový Megazord
Bouřkový Megazord se dokáže proměnit v Bleskový Megazord, kdy se mu zvýší rychlost, pohyblivost, ale pouze na 60 sekund. V tomto módu velmi zeštíhlí a tím získá humanoidní pohyby. Bleskový Megazord v boji používá Rampový Útok.

Poprvé viděn v "Beauty and the Beach"
 


 
Meče Bleskového Megazordu
Tyto Meče používá Bleskový Megazord v boji, Při konečném útoku se spojí v obruč a slouží k vykonání Rampového Útoku.

Poprvé viděny v "Beauty and the Beach"