Strážci
Shane
Dustin
Tori
Hunter
Blake
Cam
Marah

Zordy
Ninja Zordy
Hromové Zordy
Samurajská Hvězda
Mamutí Zord
Silo Sféry

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Blake Bradley
Označení Strážce: Indigový Hromový Strážce
Zbraně: Hromová Hůl, Indigový Paroh, Hromové Ostří
Příslušenství: Hromový Morfér, Indigový Tsunamicykl
Zordy: Indigový Broukozord
 
Blake vyrostl v Hromové Ninja Akademii, kde byl trénován již od dětských let v umění ninjů. V den, kdy Lothor napadl všechny ninja akademie mu byl Senseiem dán Hromový Morfér. Než mohl použít své nové síly, byl zajat Lothorem se zbytkem akademie. Lothor osvobodil Blaka a jeho bratra, jen aby je přesvědčil, že Sensei Větrné Ninja Akademie zabil jejich adoptivní rodiče, kteří byli také ninjové. Použitím Morférů se Blake a Hunter stali Hromovými Strážci a vydali se na misi zničit Senseie a jeho studenty - Větrné Strážce.

Po několika bojích s Větrnými Strážci se konečně Hromoví Strážci dozvěděli pravdu, když jim duchové jejich rodičů řekli, že to byl právě Lothor, kdo je zabil. Rozčileni zradou se Hromoví Strážci otočili proti Lothorovi a přidali se k Větrným Strážcům. Blake a Hunter jsou velmi zkušení motokrosoví jezdci a často trénují s Dustinem, který jim sehnal práci zásobovačů ve Storm Chargers.

Blake ztratil své síly v posledním boji s Lothorem, který ukradl všechny jejich Strážcovské síly pro sebe, než byl poražen. Po dochození Hromové Ninja Akademie se Blake snaží stát profesionálním motokrosovým závodníkem.

Když bojoval s Větrnými Strážci, Blake přišel na to, že jeho sympatie k Tori se kryjí s jeho misí pomsty. Nakonec ji využil, aby získal přístup do Ninja Operační Základny, ale ne bez pocitu viny. Jako kolega aktivně sleduje bližní Modrou Strážkyni, někdy na účet svého bratra. Jako Indigový Hromový Strážce má Blake sílu blesku a pilotuje Indigový Broukozord.

Když Lothor unikl z Nitra Zla, zavolal Cam Huntera a Blaka, aby mu pomohli získat zpět Strážcovské síly a osvobodit Shana, Dustina a Tori. Poté společně s Dino Strážci porazili zlý plán Lothora a Mesogoga. Jejich síly zbývaly už pouze na tento boj a poté byly zcela ztraceny.