Strážci
Troy
Noah
Jake
Gia
Emma
Robo Rytíř

Zordy
Gosei Mechazordy
Gosei Bratrské Zordy
Gosei Grand Megazord
Gosei Tryskáč
Gosei Velitelská Loď

Arzenál
Zbraně/Výbava
Silo Karty

Spojenci

Protivníci
Válečná Hvězda
Toxičtí Mutanti
Roboti

Celé jméno: Noah Carver
Označení Strážce: Modrý Mega Strážce, Modrý Ultra Mega Strážce
Zbraně: Mega Blaster, Žraločí Kuše, Ultra Meč
Příslušenství: Gosei Morfér, Silo Karty
Zordy: Gosei Žraločí Mechazord, Zordy Mořských Bratrů, Žraločí Ultra Zord, Gosei Delfíní Mechazord
 
Noah je možná technický šprt, ale svým rozumem je účinnou zbraní proti mimozemským dobyvatelům. Co postrádá po fyzické stránce, nahrazuje síla jeho vědomostí a spolu se svým nejlepším přítelem Jakem po boku tvoří perfektní tým. Noaha nezajímá, že se nikdy nestane králem maturitního plesu. Více ho zajímá, jak použít svůj intelekt ke změně světa. Boj nepatří mezi jeho hlavní aktivity, ale to neznamená, že v tom není dobrý. Jako Modrý Strážce má motiv Žraloka a Pilotuje Žraločí Zord. Hlavní zbraní Modrého Strážce je Žraločí Kuše. V boji používá Silo Karty do svého Gosei Morféru. Noah možná preferuje studování nadpřirozených jevů před boje, ale on a jeho Žraločí Zord nejsou žádné sci-fi.

Než se stal Strážcem, byl Noah oddán vědě. Spolu s ostatními čtyřmi teenagery byl vybrán, aby ochraňoval Zemi před mimozemšťany z Válečné Hvězdy. Jednoho dne ho Jake požádal, aby upravil jehoHadí Sekeru, ale Noah ji nedokázal zdvihnout a začal pochybovat o svých schopnostech. Když znovu našel ztracenou sebedůvěru a začal si věřit, zdvihl Hadí Sekeru a porazil s ní monstrum. Jako odměnu Noah získal schopnost povolat Zordy Mořských Bratrů. Později získal sílu Ultra Módu spolu s ostatními Strážci.

Po začátku invaze Armády na Zemi obdrží od Goseie ve Velíně spolu s ostatními Strážci nové síly v podobě Super Mega Síly.