Strážci
Troy
Noah
Jake
Gia
Emma
Robo Rytíř

Zordy
Gosei Mechazordy
Gosei Bratrské Zordy
Gosei Grand Megazord
Gosei Tryskáč
Gosei Velitelská Loď

Arzenál
Zbraně/Výbava
Silo Karty

Spojenci

Protivníci
Válečná Hvězda
Toxičtí Mutanti
Roboti


Zordy Mořských Bratrů
Zordy Mořských Bratrů jsou trio podvodních Zordů. Jsou povoláváni Silo Kartou Mořských Bratrů. Jejich malé verze mohou být použity k posílení Mega Blasterů. Když jsou všichni tři použity na Mega Blasterech společně se Žraločím Zordem, skupinový útok se jmenuje Mořský Paprsek. Mohou se spojit s Gosei Velkým Megazordem k vytvoření Mořeké Gosei Velké kombinace nazvané Mořský Megazord.

Poprvé viděny v "Going Viral"
 


 
Zord Manty
Zord Manty má blastery na svých křídlech a tvoří hlavu Mořského Megazordu.

Poprvé viděn v "Going Viral"
 


 
Zord Kladivouna
Zord Kladivouna tvoří levou ruku Mořského Megazordu.

Poprvé viděn v "Going Viral"
 


 
Zord Pilouna
Zord Pilouna tvoří pravou ruku Mořského Megazordu.

Poprvé viděn v "Going Viral"
 

Mořský Megazord
Zordy Mořských Bratrů se můžou spojit s Gosei Velkým Megazordem k vytvoření Mořského Megazordu. Mořský Megazord může oskenovat protivníkovu slabinu použitím velmi citlivým sonarem v jeho pravém oku. Výsledek se přímo promítá do hledí Modrého Strážce. Konečný útok Mořského Megazordu je Mořský Úder.

Poprvé viděn v "Going Viral"


 

Zordy Zemních Bratrů
Zordy Zemních Bratrů jsou trio pozemních Zordů. Jsou povoláváni Silo Kartou Zemních Bratrů. Jejich malé verze mohou být použity k posílení Mega Blasterů. Mohou se spojit s Gosei Velkým Megazordem k vytvoření Zemního Megazordu.

Poprvé viděny v "Stranger Ranger"
 


 

Broučí Zord
Broučí Zord tvoří hlavu Zemního Megazordu.

Poprvé viděn v "Stranger Ranger"
 


 

Dino Zord
Dino Zord je Tyranosauří Zord. Jako ostatní Zordy může být napojen na Mega Blaster. Spolu s Ptera Zordem z Nebeských Bratrů může vytvořit Ultimátní Dino Paprsek. Tvoří levou nohu Zemního Megazordu.

Poprvé viděn v "Stranger Ranger"
 


 

Nosorožčí Zord
Nosorožčí Zord tvoří pravou nohu Zemního Megazordu.

Poprvé viděn v "Stranger Ranger"
 

Zemní Megazord
Po spojení se Zordy Zemních Bratrů se Gosei Velký Megazord stane Zemním Megazordem, zemní Gosei Velkou kombinací. Útoky Zemního Megazordu jsou Broučí Hlavička a Dino Kop. Konečný útok Zemního Megazordu je Zemní Úder, který zahrnuje vrták Nosorožčího Zordu, kterým se snese ze vzduchu na protivníka.

Poprvé viděn v "Stranger Ranger"


 

Zordy Nebeských Bratrů
Zordy Nebeských Bratrů jsou trio vzdušných Zordů. Jsou povoláváni Silo Kartou Nebeských Bratrů. Jejich malé verze mohou být použity k posílení Mega Blasterů. Když jsou všichni tři použity na Mega Blasterech společně s Dračím a Fénixím Zordem, skupinový útok se jmenuje Nebeský Paprsek. Mohou se spojit s Gosei Velkým Megazordem k vytvoření Nebeského Megazordu.

Poprvé viděny v "United We Stand"
 


 
Jestřábí Zord
Jestřábí Zord tvoří hlavu Nebeského Megazordu. Ve velkém módu Zordu se jeho hlava může rozdělit na tři díly a vypustit elektrický útok.

Poprvé viděn v "United We Stand"
 


 
Ptera Zord
Ptera Zord tvoří levé ramenní dělo Nebeského Megazordu. Spolu s Dino Zordem ze Zemních Bratrů může vytvořit Ultimátní Dino Paprsek.

Poprvé viděn v "United We Stand"
 


 
Vraní Zord
Vraní Zord tvoří pravé ramenní dělo Nebeského Megazordu.

Poprvé viděn v "United We Stand"
 

Nebeský Megazord
Po spojení se Zordy Nebeských Bratrů se Gosei Velký Megazord stane Nebeským Megazordem, nebeskou Gosei Velkou kombinací. Útok Nebeského Megazordu je Nebeský Sonický Paprsek a konečný útok je Nebeský Úder.

Poprvé viděn v "United We Stand"
 


 

Ultra Měnící Zord
Ultra Měnící Zord je záhadný Zord se schopností spojit Mechazordy do nové formace.

Poprvé viděn v "Who's Crying Now?"
 

Ultra Gosei Velký Megazord
Po spojení se Zordy Nebeských Bratrů, Zemních Bratrů, Mořských Bratrů a Ultra Měnícím Zordem se Gosei Velký Megazord stane extrémně mocným Ultra Gosei Velkým Megazordem. Vítězný Úder tohoto Megazordu je Ultra Mega Úder, který zahrnuje vystřelení hlav Zordů.

Poprvé viděn v "Who's Crying Now?"