Strážci
Troy
Noah
Jake
Gia
Emma
Robo Rytíř

Zordy
Gosei Mechazordy
Gosei Bratrské Zordy
Gosei Grand Megazord
Gosei Tryskáč
Gosei Velitelská Loď

Arzenál
Zbraně/Výbava
Silo Karty

Spojenci

Protivníci
Válečná Hvězda
Toxičtí Mutanti
Roboti 

Lví Zord
Forma Zordu Robo Rytíře, ve kterou se promění pomocí Silo Karty. Jeho útok je Robo Náraz.

Poprvé viděn v "Robo Knight"
 

Lví Mechazord
Při spojení s nákladním vozem se Lví Zord stane Lvím Mechazordem, který má laserové útoky, střílí energetické paprsky a rakety. Lví Mechazord tvoří hlavní část těla Gosei Grand Megazordu a hrudník a nohy Gosei Velkého Grand Megazordu. Sám Robo Rytíř tvoří hlavu v obou formacích.

Poprvé viděn v "Robo Knight"
 


 
Zordy Rytířských Bratrů
Robo Rytíř povolává Zordy Rytířských Bratrů svou Silo Kartou. Zordy Rytířských Bratrů se skládají z Mořského Lvího Zordu a Nebeského Lvího Zordu. Spolu s nimi se může spojit k utvoření Gosei Grand Megazordu.

Poprvé viděny v "Prince Takes Knight"
 

Mořský Lví Mechazord
Mořský Lví Mechazord vznikne spojením Mořského Lvího Zordu s trajektem. Mořský Lví Mechazord tvoří levou nohu Gosei Grand Megazordu.

Poprvé viděn v "Prince Takes Knight"
 

Nebeský Lví Mechazord
Nebeský Lví Mechazord vznikne spojením Nebeského Lvího Zordu se vzducholodí. Nebeský Lví Mechazord tvoří pravou nohu Gosei Grand Megazordu.

Poprvé viděn v "Prince Takes Knight"
 


 

Gosei Grand Megazord
Gosei Grand Megazord je spojením Robo Rytíře a jeho Mechazordů. Svým Robo Morférem Robo Rytíř použije Silo Kartu "Gosei Ground" ke spojení se Zordy Rytířských Bratrů ve své formě Mechazordu a utvoří tak Gosei Grand Megazord. Je schopný střílet rakety, nebo vypálit hlavu Nebeského Lvího Mechazordu k vykonání útoku Nebeského Lvího Kopu. Konečný útok Gosei Grand Megazordu je Grand Úder, který vystřelí 6 raket z pneumatik Lvího Mechazordu na nepřítele a sám Megazord vyskočí a letí proti nepříteli.

Poprvé viděn v "Prince Takes Knight"
 

Gosei Velký Grand Megazord
Se Silo Kartou "Ground Gosei Great" se Gosei Gran Megazord může spojit s Gosei Velkým Megazordem k vytvoření Gosei Velkého Grand Megazordu. Kopí Megazordu je kompatibilní s jakýmkoliv Zordem. S Broučím Zordem může vykonat Útok Zemního Kopí, kdy se kopí prodlouží ke svému protivníkovi. Se Zordem Manty může vykonat Útok Mořské Špiče, který vytvoří obří vlnu a oslabí tak protivníja. S Jestřábím Zord může vykonat Útok Nebeského Oštěpu, který vytvoří zvukové vlny, které narazí na nepřítele. Konečný útok Gosei Velkého Gran Megazordu je Dvojitý Úder, který použije Broučí Zord k otevření trhliny v zemi, která pohltí cíl.

Poprvé viděn v "Man and Machine"