Strážci
Troy
Noah
Jake
Gia
Emma
Robo Rytíř

Zordy
Gosei Mechazordy
Gosei Bratrské Zordy
Gosei Grand Megazord
Gosei Tryskáč
Gosei Velitelská Loď

Arzenál
Zbraně/Výbava
Silo Karty

Spojenci

Protivníci
Válečná Hvězda
Toxičtí Mutanti
Roboti

Celé jméno: Emma Goodall
Označení Strážce: Růžový Mega Strážce, Růžový Ultra Mega Strážce
Zbraně: Mega Blaster, Fénixí Střela, Ultra Meč
Příslušenství: Gosei Morfér, Silo Karty
Zordy: Gosei Fénixí Mechazord, Zordy Nebeských Bratrů, Fénixí Ultra Zord, Gosei Broučí Mechazord
 
Emma žije v úplné harmonii s přírodou a vždy dohlíží na ochranu životního prostředí. S Giou jsou nejlepší kamarádky už od dětství i když mají každá zcela jinou povahu. Ráda jezdí na kole, fotografuje přírodu a také zpívá. Emma má mírnou povahu a velmi pozitivní osobnost. Vždy se snaží přebít negativní vibrace těmi pozitivními. Je velký a snílek a užívá si pohled, kdy jsou ostatní šťastní. Jako Růžová Strážkyně má motiv Fénixe a Pilotuje Fénixí Zord. Hlavní zbraní Růžové Strážkyně je Fénixí Střela připomínající malý štít. V boji používá Silo Karty do svého Gosei Morféru.

Emma fotila motýli a hmyz, když narazila na Creepoxe na kraji lesa. K jejímu překvapení byla teleportována pryč, aby se setkala s Goseiem a byla požádána, aby se stala novou Růžovou Strážkyní. Jednou je Včelzara obrátila s Giou proti sobě, ale společným poutem přátelství byly schopné dostat se z jejího kouzla a porazit monstrum. Emma za to byla odměněna Zordy Nebeských Bratrů. Brzy na to bylo odhaleno, že má nádherný hlas, který zdědila po své zesnulé matce a když zpívá, píseň jí připomíná její matku. Později získala sílu Ultra Módu spolu s ostatními Strážci. Když byla uvězněna ve světě snů, ukázala svou optimistickou stranu, když všem ostatním řekla, aby se nikdy nevzdávali svých snů. Dokonce se zkamarádila s robotem Ricem, robotem, vytvořeným Metalickou Alicí, který se porouchal. Emma ho nakonec před ní zachránila.

Po začátku invaze Armády na Zemi obdrží od Goseie ve Velíně spolu s ostatními Strážci nové síly v podobě Super Mega Síly.