Strážci
Tommy
Adam
Rocky
Tanya
Kat
Trey
Jason
Auric

Zordy
Zeo Zordy
Červený Bojový Zord
Pyramidas
Super Zeo Zordy
Válečné Kolo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Strojní Impérium
Zedd a Rita
Monstra


Zeo Zordy
Zeo Zordy jsou prvními Zordy Strážců Vesmíru Zeo. Billy a Alpha 5 vytvořili tyto Zordy, které byly založeny na mytologii. Nebyly nikdy zničeny a pravděpodobně stále leží spící v Zeo hangáru na Zemi.
 

Zeo Zord I
Polovina arzenálu Zeo Zordů, Zord Růžové Strážkyně je vybaven postraními raketomety a mocným vrchním kanónem. Růžová i Žlutá Strážkyně využivají tuto palebnou sílu ukázněně s dobrým úsudkem. Tvoří pravou nohu Zeo Megazordu.

Poprvé viděn v "The Shooting Star"
 

Zeo Zord II
Polovina arzenálu Zeo Zordů, Zord Žluté Strážkyně je vybaven dvěma raketami na svém vrcholu a postraními kanóny. Jeho masivní palebná síla nutí monstra přemýšlet nezahrávat si s tímto pojíždějícím nájezdníkem. Tvoří levou nohu Zeo Megazordu.

Poprvé viděn v "The Shooting Star"
 

Zeo Zord III
Tažná jednotka Zeo Zordu I a Zord Modrého Strážce má mytologické síly Sfingy a má ostré zuby a mocný kanón na hlavě. Tvoří ruce Zeo Megazordu

Poprvé viděn v "The Shooting Star"
 

Zeo Zord IV
Tento Zord Zeleného Strážce vlastní mocnou sílu Býka. Je to tažná jednotka pro Zeo Zord II a může střílet elektřinu ze svých rohů. Tvoří tělo a horní část nohou Zeo Megazordu.

Poprvé viděn v "The Shooting Star"
 

Zeo Zord V
Vzdušný Zord Červeného Strážce ztělesňuje ducha Fénixe. Cokoliv, co na něj může Strojní Impérium hodit není soupeřem pro jeho divokost a ušlechtilost. Tvoří hlavu a standardní bojovou helmu Megazordu.

Poprvé viděn v "The Shooting Star"
 

Zeo Megazord
Pokud se věci vyvíjejí nepříznivě pro Zeo Zordy, mohou se spojit a utvořit Zeo Megazord. Zeo Megazord nyní pravděpodobně zůstává ve skladu v rampě Zeo Zordů.

Zeo V Bojová Helma: Mód Válečníka
Válečná helma, standardní helma. Meč Zeo Megazordu může být povolán pouze s touto helmou.

Poprvé viděny v "The Shooting Star"
 

Meč Zeo Megazordu
Meč Zeo Megazordu mohl být vyvolán pouze ve Válečném Módu (Bojová Helma V) a mohl se nabít na energetický úder.

Poprvé viděn v "The Shooting Star"
 

Bojové Helmy
Zeo Megazord má různé módy vzhledem k tomu, jakou helmu nosí. Helmy mu dávají tyto síly:
 

 
Zeo I Bojová Helma: Mód Kanónu
Velký kanón na hlavě střílí mocné paprsky energie. Je také schopný se roztočit a vytvořit růžový cyklón, kterým zasáhne monstra.

Poprvé viděna v "The Shooting Star"


 
Zeo II Bojová Helma: Mód Rakety
Tato helma má pár postranních laserových kanónů, které střílí rychlé, mocné střely. Mohou být také použity jako pomocné trysky ve vesmíru.

Poprvé viděna v "The Shooting Star"


 
Zeo III Bojová Helma: Mód Pyramidy
Tato helmá dává Megazordu telekinezi. Může použít modrý paprsek k zdvihnutí a odhození mechanických monster. Také schopná střílení modrých laserů.

Poprvé viděna v "The Shooting Star"


 
Zeo IV Bojová Helma: Mód Gravitace
Tato helma má pár dlouhých rohů, které slouží ke sražení protivníka k zemi. Je také schopná neutralizovat gravitační pole okolo Megazordu. Střílí také zelené blesky.

Poprvé viděna v "The Shooting Star"