Strážci
Tommy
Adam
Rocky
Tanya
Kat
Trey
Jason
Auric

Zordy
Zeo Zordy
Červený Bojový Zord
Pyramidas
Super Zeo Zordy
Válečné Kolo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Strojní Impérium
Zedd a Rita
Monstra


Super Zeo Zordy
Hlavní v boji proti monstrům, Super Zeo Zordy jsou připraveny bránit Zemi. Super Zeo Zordy jsou schopny létat a projektovat energii ze svých hrudníků a každý je vybaven laserovou pistolí a Silo Zbraní. Super Zeo Zordy jsou formovány ze Super Zeo Kamenů, které byly dárkem od mimozemského návštěvníka jménem Trey, původního nositele sil Zlatého Strážce. Super Zeo Zordy pravděpodobně zůstávájí v Zeo hangáru.
 

Super Zeo Zord I
Super Zeo Zord Zeo Strážkyně I - Růžové, který má hrudník tvořený koulí. Super Zeo Zord I je pilotován Kat a tvoří chodidla Super Zeo Megazordu.

Poprvé viděn v "A Golden Homecoming"
 

Super Zeo Zord II
Super Zeo Zord Zeo Strážkyně II - Žluté, který má hrudník tvořený dvěmi svislými ovály. Super Zeo Zord II je pilotován Tanyou a tvoří hlavu, ramena a ruce Super Zeo Megazordu.

Poprvé viděn v "A Golden Homecoming"
 

Super Zeo Zord III
Super Zeo Zord Zeo Strážce III - Modrého, který má hrudník tvořený dolů směřujícím trojúhelníkem. Super Zeo Zord III je pilotován Rockym a tvoří horní část nohou Super Zeo Megazordu.

Poprvé viděn v "A Golden Homecoming"
 

Super Zeo Zord IV
Super Zeo Zord Zeo Strážce IV - Zeleného, který má hrudník tvořený obdélníkem. Super Zeo Zord IV je pilotovaný Adamem a tvoří nohy Super Zeo Megazordu.

Poprvé viděn v "A Golden Homecoming"
 

Super Zeo Zord V
Super Zeo Zord Zeo Strážce V - Červeného, který má hrudník tvořený pěticípou hvězdou, jejíž horní hrot tvoří hlavu Super Zeo Zordu V pilotovaného Tommym. Tvoří tělo Super Zeo Megazordu.

Poprvé viděn v "A Golden Homecoming"
 

Super Zeo Megazord
Super Zeo Zordy se mohou spojit v Super Zeo Megazord. Je vyzbrojen dvojitými meči. Super Zeo Zor I tvoří nohy, Super Zeo Zord II tvoří ruce hlavu a ramena, Super Zeo Zord III tvoří horní část nohou a pas, Super Zeo Zord IV tvoří spodní část nohou a Super Zeo Zord V tvoří hrudní část Megazordu.

Poprvé viděn v "Mondo's Last Stand"
 

Meče Super Zeo Megazordu
Super Zeo Megazord je vybaven dvojitými meči, které mohou vypustit energetický projektil ve tvaru čepele, který je dost silný, aby porazil Krále Monda.

Poprvé viděny v "Mondo's Last Stand"