Strážci
Tommy
Adam
Rocky
Tanya
Kat
Trey
Jason
Auric

Zordy
Zeo Zordy
Červený Bojový Zord
Pyramidas
Super Zeo Zordy
Válečné Kolo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Strojní Impérium
Zedd a Rita
Monstra

Celé jméno: Catherine "Kat" Hillard
Označení Strážce: Zeo Strážce I - Růžový
Zbraně: Zeo Laserová Pistole, Zeo Čepel, Zeo Silo Disk
Příslušenství: Komunikátor, Zeonizér se Zeo Krystalem, Růžový Zeo Tryskocykl, Super Zeo Kámen
Zordy: Zeo Zord I, Super Zeo Zord I
 
Cesta Kat za Zeo Krystalem ji zavedla do Austrálie, pravděpodobně budoucnosti, kde byla testována na dobrosrdečnost svým potomkem a dědičkou růžové síly - Agathou. Catherine získala svůj Krystal, když pomohla staré dámě v nesnázích (Agatha v přestrojení) a byla odměněna Růžovou částí Zeo Krystalu. Kat později prodělala zdokonalení, aby se stala Růžovou Turbo Strážkyní, než tuto sílu předala Cassie.

Kat si později vzala Tommyho za muže a narodil se jim syn jménem J.J. Kat byla jedním ze Strážců, spolu s Tommym, Rockym, T.J.em, Trentem, Antoniem a Giou, unesených do pevnosti Lorda Dravena, aby byly její síly naklonovány pro armádu Robo Strážců. Když Ninja Oceloví Strážci spolu s Tommym, Wesem, Kodou a Gemmou dorazili, aby je osovobodili, všichni Strážci se spojili, aby zničilo Robo Strážce a porazili Dravena. Když boj skončil, Strážci se rozloučil a vrátili se do svých dimenzí.

Když je aktivován Protokol Bandora, je Kat povolána, aby se pomocí záložní Silo Mince, kterou vytvořili Billy a Alpha 9, znovu stala Růžovou Strážkyní, pomohla zachránit zajaté Strážce Vesmíru a zabránila Robo Ritě použít svůj stroj času, aby se setkala se svým mladším já a zabila původní Strážce dříve, než z nich Zordon udělá Strážce Vesmíru. Po úspěšném zničení Rity se Kat vrátila ke svému normálnímu rodinnému životu manželky a matky.

Když byl Tommyho a Katin syn pohřešován byla zrovna Kat na pracovním výletě na Triforii, ale vrátila, aby pomohla Tommymu a dalším S.P.D. důstojníkům při záchraně svého syna.