Strážci
Tommy
Adam
Rocky
Tanya
Kat
Trey
Jason
Auric

Zordy
Zeo Zordy
Červený Bojový Zord
Pyramidas
Super Zeo Zordy
Válečné Kolo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Strojní Impérium
Zedd a Rita
Monstra


Pyramidas
Pyramidas je osobní Zord Zlatého Strážce. Gigantická pyramida je schpna mezihvězdného letu a může střílet zlaté blesky. Jedná se o první přepravní Zord, který má vlastního pilota. Pyramidas se také může spojit se Zeo Zordy a Červeným Bojovým Zordem a utvořit Zeo Ultrazord, nejsilnější Zord v Zeo arzenálu. Když se Zlatý Strážce vrátil na svou domovskou planetu, vzal si Pyramidase sebou.

Poprvé viděn v "The Power of Gold"
 

(Super) Zeo Ultrazord
Pyramidas se může spojit se Zeo Zordy a Červeným Bojovým Zordem k vytvoření Zeo Ultrazordu. Používá spojenou sílu všech sedmi Zordů. Zeo Zordy jsou přemístěny do různých částí Pyramidase. Červený Bojový Zord stojí na jeho zádech a jeho kanóny visí přes Pyramidase. Může střílet masivní množství energie. Místo Zeo Zordů může také uložit Super Zeo Megazord, který se při spojování nerozděluje. Jako konečný útok zdvihne Ultrazord ruce a vystřelí několik paprsků energie z celého svého těla a rukou a ramenních děl.

Poprvé viděn v "A Small Problem"
 

Pyramidas Přepravní Mód
Pyramidas se může přepnout do Přepravního Módu, ve kterém vytvoří platformu pro spojení se Zeo Zordy a vytvoření Zeo Ultrazordu v Přepravním Módu.

Poprvé viděn v "Rangers of Two Worlds, Část 1"
 

Zeo Ultrazord Přepravní Mód
Pyramidas v Přepravním Módu se může spojit se všemi šesti Zordy k vytvoření Zeo Ultrazord v Přepravním Módu. Je o moc rychlejší než klasický Zeo Ultrazord. Všechny Zordy spojí svou palebnou sílu v devastující útok.

Poprvé viděn v "Rangers of Two Worlds, Část 1"