Strážci
Tommy
Adam
Rocky
Tanya
Kat
Trey
Jason
Auric

Zordy
Zeo Zordy
Červený Bojový Zord
Pyramidas
Super Zeo Zordy
Válečné Kolo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Strojní Impérium
Zedd a Rita
Monstra

Celé jméno: Adam Park
Označení Strážce: Zeo Strážce IV - Zelený
Zbraně: Zeo Laserová Pistole, Zeo Čepel, Zeo Silo Sekery
Příslušenství: Komunikátor, Zeonizér se Zeo Krystalem, Zelený Zeo Tryskocykl, Super Zeo Kámen
Zordy: Zeo Zord IV, Červený Bojový Zord, Super Zeo Zord IV
 
Adam odcestoval do Korey, aby pátral po Zelené části Zeo Krystalu, ale myslel si, že všechno, co najde budou jen potíže, když se setkal se zvláštním starým mužem, který si v něm všiml ducha žáby. Adam si poté uvědomil, že tento divný muž je Kiyogi, ten kdo má mít magické schopnosti a držitel Zelené části Zeo Krystalu. Adam vytáhl Zeo Krystal z Kiyogiho vodopádu a teleportoval se domů.

Adam později zdokonalil své síly a stal se Zeleným Turbo Strážcem. Poté předal své síly svému nástupci, Carlosovi. Když o sobě začal Carlos pochybovat jako o Strážci, dal mu Adam trénink ke zvýšení jeho sebedůvěry. Když byli oba napadeni monstrem, Adam riskoval svůj život při použití poškozené Silo Mince k morfování v Černého Strážce, aby pomohl svému příteli.

Pár let na to Rytíř Ochránce opraví jeho Silo Minci a obnoví síly Černého Strážce, aby se Adam mohl vrátit do akce jako vůdce týmu bývalých Strážců Vesmíru, kteří bojují za poražení zlé aliance vedené Thraxem - synem Lorda Zedda a Rity Repulsy.

Adam poté začal pracovat pro S.P.A. v systému Sirius, kde bojuje s Troobianským Impériem s pomocí maskovací technologie, kterou navrhl Billy. Po aktivaci Protokolu Bandora informuje Strážce, že let ze systému Sirius bude trvat 6 hodin. Dorazí poté, co Strážci porazí Robo Ritu a vezme zachráněné Strážce na Aquitar, aby je tam vrátili do původní podoby.