Strážci
Tommy
Adam
Rocky
Tanya
Kat
Trey
Jason
Auric

Zordy
Zeo Zordy
Červený Bojový Zord
Pyramidas
Super Zeo Zordy
Válečné Kolo

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Strojní Impérium
Zedd a Rita
Monstra 

Zordon
Zordon je moudrý kouzelník z Eltaru uvězněný časovém proudu. Je potřeba plazmová tuba umístěná v Silo Komoře, aby z něj mohl komunikovat. Zordon obětoval svůj život, aby zničil zlé jednotky útočící na vesmír v Power Rangers In Space.

Poprvé viděn v "Den Zrození"
 


 
Alpha 5
Alpha 5 je robotický asistent vytvořený Králem Lexianem  z Edenoi, aby asistoval Zordonovi a Zeo Strážcům v Silo Komoře. Asistuje také Billymu při vývoji zbraní a Zordů k použití proti Strojnímu Impériu. Alpha byl naposledy viděn na Eltaru, buď je zničen, nebo tam zůstal.

Poprvé viděn v "Den Zrození"


 
Billy
Billy je bývalý Modrý Strážce, který se vzdal povinností Strážce Vesmíru, aby se stal technickým poradcem Zeo Strážců, staví pro ě zbraně a Zordy. Po nehodě Billy začal zrychleně stárnout a byl vyléčen na Aquitaru, kde se tozhodl zůstat a usadit se s Cestriou.

Poprvé viděn v "Den Zrození"


 
Cestria
Cestria je Aquitánka, která cestovala na Zemi, aby dala Billymu vodu z aquitarské verze fontány mládí. Když se Billy vrátil do normálního věku, rozhodl se zůstat na Aquitaru a usadit se s ní.

Poprvé viděni v "Rangers of Two Worlds, část 2"

Strážci Aquitaru
Když Rita Repulsa i Strojní Impérium seslali monstra, Mimozemští Strážci přišli na Zemi, aby pomohli Zeo Strážcům.

Poprvé viděni v "Strážci z Planety Aquitar, část 2"
 


 


 
Bulk a Skull
Bulk a Skull pokračují v práci pro juniorskou policejní hlídku, než skončí, když je Poručík Stone propuštěn. Poté jsou Stonem najati, když otevře svou detektivní kancelář a stanou se plnohodnotnými detektivy po splnění testu.

Poprvé viděni v "Den Zrození"


 
Detektiv Stone
Poté, co je vyhozen od policie, otevře si poručík Stone detektivní kancelář a nabídne Bulkovi a Skullovi práci.

Poprvé viděn v "Hledání Ninjy, část 3"


 
Ernie
Ernie je majitel a manažer Centra mládeže Andělského Háje a klubu na pláži.

Poprvé viděn v "Den Zrození"


 
Sam Trueheart
Sam Trueheart je členem Domorodé Americké Rezervace v Andělské Háji, který zavedl Tommyho k Červenému Zeo Krystalu. Později je odhaleno, že je adoptivním otcem Davida Truehearta, Tommyho bratra.

Poprvé viděn v "Jak Zasít Zlo"

 


 
David Trueheart
David Trueheart je členem Domorodé Americké Rezervace v Andělské Háji, který je později odhalen jako dlouho ztracený bratr Tommyho.

Poprvé viděn v "Inner Spirit"

 


 
Emily
Emily je nová dívka v Andělském Háji, která se přidala ke gangu, který obtěžoval Ernieho, když otevřel klub na pláži. Poté, co se spřátelila s Jasonem, opustila gang a začala pracovat u Ernieho jako servírka v plážovém klubu a začala chodit s Jasonem.

Poprvé viděna v "Bomber in the Summer"

 


 
Heather Thompson
Heather je místní snowboardistka, která měla malý románek s Tommym, poté, co byl na dovolené, aby zapomněl na Kimberly. Kvůli povinnostem Strážce jim to ale nevyšlo.

Poprvé viděna v "There's No Business Like Snow Business, část 1"

 


 
Shawn
Shawn je baseballový hráč a student na střední škole v Andělské Háji, který chvíli chodí s Tanyou. Nakonec se rozejdou poté, co ukáže svou sexistickou stránku, když se Tany přidá k baseballovému týmu.

Poprvé viděn v "The Shooting Star"

 


 
Pan Caplan
Pan Caplan je ředitel střední školy v Andělském Háji, který dá Billymu diplom o rok dříve, když zjistí, že splnil všechny požadavky pro splnění střední školy.

Poprvé viděn v "Týmová Práce"

 


 
Slečna Applebyová
Slečna Applebyová je učitelka na střední škole v Andělském Háji.

Poprvé viděna v "Komu Zvoní Hrana"

 

Slečna Rodriguezová
Slečna Rodriguezová je výchovná poradkyně na střední škole v Andělském Háji, dohlíží na studentské aktivity a přiřazuje jim nové předměty, dyž je třeba. Dohlíží také na to, že studenti dodržují pravidla a často je na ní vedení školy, když je pan Caplan pryč.

Poprvé viděna v "Instrument of Destruction"