Strážci
Jayden
Kevin
Mike
Emily
Mia
Antonio
Lauren
Shiba

Scott

Zordy
Folding Zordy
Bojové Křídlo
Krabí Zord
Světelný Megazord
Býčí Zord
Žraločí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Silo Disky
Módy Strážců

Spojenci
Protivníci
NighlokovéŽraločí Zord
Třetí Zord Červeného Samuraj Strážce, který připomíná žraloka. Může se spojit se Samuraj Megazordem k vytvoření Samuraj Žraločího Megazordu. Je povolán Žraločím Diskem napojeným na Rotační Meč a nositel je proměněn do Žraločího Útočného Módu a může Zord povolat. Je ovládán Žraločím Mečem a byl odemčen pomocí Antonia a Světelného Zordu.

Poprvé viděn v "Clash of the Red Rangers"
 


 
Samuraj Žraločí Megazord
Býčí Megazord je obří robot, který je tvořen spojením Býčího Zordu a jeho vozíku. V této formě je Býčí Megazord schopen vypustit ohromnou palebnou sílu ze svých ramenních kanónů. Jeho konečný útok používá Symbol Moci a střílí ze svého rotačního děla, zatímco vypustí výbušnou sílu Symbolu Moci z Disku vloženého do jeho hlavy. Býčí Megazord také dokáže vyvolat obří verzi Býčí Bazuky. Byl použit k poražení Crustora, spojil se s Krabím Bojový Zordem a Světelným Megazordem k poražení Epoxara a s Samuraj Světelným Zordem k poražení Maldana.

Poprvé viděn v "Clash of the Red Rangers"
 


 
Samuraj Žraločí Gigazord
Samuraj Žraločí Gigazord je finální kombinací všech 12 Zordů a pravou podobou Samuraj Gigazordu. Tato forma Samuraj Gigazordu používá v boji Žraločí Zord. Ale jeho konečný útok je povolání Symbolů Moci všech Zordů a nabití Žraločího Zordu k Ultimátnímu Samuraj Seknutí. Tato formace byla použita pouze jednou k poražení Serratora.

Poprvé viděn v "Stroke of Fate"