Strážci
Jayden
Kevin
Mike
Emily
Mia
Antonio
Lauren
Shiba

Scott

Zordy
Folding Zordy
Bojové Křídlo
Krabí Zord
Světelný Megazord
Býčí Zord
Žraločí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Silo Disky
Módy Strážců

Spojenci
Protivníci
Nighlokové

Celé jméno: Scott Truman
Označení Strážce: Strážcovský Operátor Červené Série
Zbraně: Nitro Blaster, Silniční Meč
Příslušenství: Pohonný Článek Paleo Zordu, Žraločí Disk
Zordy: Nebeský Megazord
 
Scott je Strážcovský Operátor Červené Série z R.P.M. dimenze, dimenze, kde roboti převzali svět a zbývá pouze jediné lidské město, kopulovité město Corinth.

Někdy během války proti Venjixovi Scott bojuje v Nebeském Megazordu s Profesorem Zubatcem, který uteče do naší dimenze Samuraj Strážců. Scott sleduje Profesora Zubatce sám, aby zastavil plán použít vodu z řeky Sanzu k otrávení svých lidí. Protože by mohl být vzduch příliš čistý, aby ho Scott dokázal dýchat, zůstává morfovaný a pomůže Samuraj Strážcům bojovat se skupinou Brusičů. Poté, co mu je ukázán dům Shiba klanu Stráži znovu bojují s Profesorem Zubatcem, který otevře portál do své dimenze a ten vcucne všechny Strážce až na Scotta a Jaydena.

Na ně jsou použity Hypnošrouby, aby bojovali jeden proti druhému. Jii si toho všimne a použije Symbol Moci jako protijed a společně přijdou s plánem k poražení Zubatce a jeho armády. Scott pomůže bojovat proti Profesorovi Zubatci, Seržantovi Treadovi a Generálovi Gutovi a vrátí se zpět do své dimenze speciálním metrem, ale ne dřív, než informuje Mika, že se líbí Emily.