Strážci
Jayden
Kevin
Mike
Emily
Mia
Antonio
Lauren
Shiba

Scott

Zordy
Folding Zordy
Bojové Křídlo
Krabí Zord
Světelný Megazord
Býčí Zord
Žraločí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Silo Disky
Módy Strážců

Spojenci
Protivníci
Nighlokové


Býčí Zord
Býčí Zord je masivní červený býk, který za sebou táhne černý vůz. Samuraj Megazord může jet na vrchu vozíku, když ho Býčí Zord táhne a umožní tak nabitý útok čepele. Před 300 lety byl Býčí Zord vytvořen Strážci, nicméně byl nekontrolovatelný a a Velký Shogun, když viděl, jak je destruktivní, přikázal navždy ho uschovat. V současnosti mladý Strážce jménem Cody s ním byl schopen komunikovat. Osvobodil Zord a pokusil se ho zkrotit svým vlastním Diskem. Nicméně se mu to nepodařilo, ale Codyho otec nakonec dal Jaydenovi původní Disk a Cody ho s ním byl schopen zkrotit. Je povoláván Diskem Býčího Zordu.

Poprvé viděn v "The Bullzord"
 


 
Býčí Megazord
Býčí Megazord je obří robot, který je tvořen spojením Býčího Zordu a jeho vozíku. V této formě je Býčí Megazord schopen vypustit ohromnou palebnou sílu ze svých ramenních kanónů. Jeho konečný útok používá Symbol Moci a střílí ze svého rotačního děla, zatímco vypustí výbušnou sílu Symbolu Moci z Disku vloženého do jeho hlavy. Býčí Megazord také dokáže vyvolat obří verzi Býčí Bazuky. Byl použit k poražení Crustora, spojil se s Krabím Bojový Zordem a Světelným Megazordem k poražení Epoxara a s Samuraj Světelným Zordem k poražení Maldana.

Poprvé viděn v "The Bullzord"
 


 
Samuraj Gigazord
Samuraj Gigazord je unikátní Ultrazord, který je kombinací 11 Zordů. Kombinace je tak složitá, že kdyby se udělala špatně, mohlo by to zničit Zordy. Vozík Býčího Zordu se otevře, aby se do něj postavil Krabí Obrněný Megazord, zatímco Samurajské Bojové Dělo se připojí k zádům Býčího Megazordu. Ruce Krabího Obrněného Megazordu se připojí k Býčímu Megazordu a jsou nahrazeny jeho rukama s připojenými Vrtáky Tygřího Zordu. Opičí a Želví Folding Zordy se připojí k vozíku a nohy Okto Zordu se připojí k přední části Krabího Obrněného Megazordu a hruď Býčího Megazordu se umístí navrch a odhalí tak kanji pro všechny. Transformace se dokončí připojením Krabích Meč k helmě Gigazordu a dělo Býčího Megazordu se umístí nad helmu. Tak se Samuraj Gigazord objeví na svém trůnu. Kvůli své masivní velikosti se Gigazord nemůže hýbat a používá vozík. Samuraj Gigazord útočí svým mečem. Je také schopen zaútočit klepety Krabího Obrněného Megazordu, které slouží jako další pár rukou. Jeho konečný útok je povolání Symbolů Moci jeho Zordů, nabití děla na vrchu helmy Býčího Megazordu. Byl použit k poražení Scarfa, Grinataura a Gigertoxe.

Poprvé viděn v "Kevin's Choice"