Strážci
Mack
Dax
Will
Ronny
Rose
Tyzonn
Rytíř Ochránce

Adam
Bridge
Xander
Tori
Kira

Zordy
Drivemax Zordy
Drivemax Megazord
Dualdrive Megazord
Flashpoint Megazord
Bojová Flotila

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Flurious
Moltor
Kamdor
Strachkočky
Thrax 

Overdrive Stopovač
Overdrive Stopovač je morfér a vyhledávač artefaktů Overdrive Strážců. Je vybaven několika funkcemi jako je černé světlo, klávesnice schopná povolat různé Zordy a Turbo Kolo, které umožňuje Strážcům vykonávat příkazy. K morfování Strážci stisknou morfovací tlačítko, poté zakřičí Akcelerovat Overdrive a roztočí Turbo Kolo, které spustí morfovací sekvenci.

Poprvé viděn v "Skok na Rychlost Overdrive, část 1"
 


 
OO Upínač
OO Upínač je standardní příruční nástroj používaný Strážci během misí. Upínač může vystřelit záchytný hák, padák, světlici, nebo drát ke svázání nepřátel. Může být také připojen k Drive Obránci jako hledí pro přiblížení a vystřelení silnějšího paprsku.

Poprvé viděn v "Skok na Rychlost Overdrive, část 2"
 

Drive Obránce
Každý Strážce má svůj vlastní Drive Obránce, který nosí u opasku. V módu Blasteru může buď střílet mocný laser na jeden cíl, nebo ho nabít na silnou laserovou explozi k zasažení více cílů. V módu Meče může být použit k silnému úderu seknutím. OO Upínač může být připojen k Drive Obránci a slouží jako hledí a dává mu možnost vystřelit silnější paprsek.

Poprvé viděn v "Skok na Rychlost Overdrive, část 1"
 


 
Ovládací Konzole
Ovládací Konzole Drivemax Zordů a Zordů Bojové Flotily se nosí ve formě kufříku a rozbalí se po umístění do Zordu. Každá Ovládací Konzole má volant a dvě řadicí páky a aktivuje se vložením Overdrive Stopovače do slotu na její pravé straně.

Poprvé viděna v "Skok na Rychlost Overdrive, část 2"
 

Drive Kopí
Drive Kopí je primární zbraní Červeného Strážce. Drive Kopí je schopno uchopit své nepřátele a také vystrčit skrytý hrot. Má také schopnost uštědřit nepřátelům mocný úder.

Poprvé viděno v "Skok na Rychlost Overdrive, část 1"
 

Drive Kladivo
Drive Kladivo je zbraní Černého Strážce. Může být roztočené hozeno na nepřátele a může udeřit do země takovou silou, že v ní otevře díru.

Poprvé viděno v "Skok na Rychlost Overdrive, část 1"
 


 
Drive Vír
Drive Vír je zbraní Modrého Strážce. Je schopný velké síly, vypustí vzduch dost silný k odfouknutí nepřátel.

Poprvé viděn v "Skok na Rychlost Overdrive, část 1"
 


 
Drive Drápy
Drive Drápy jsou zbraněmi Žluté Strážkyně, které se používají k boji, kopání a k odrážení předmětů na nepřátele.

Poprvé viděny v "Skok na Rychlost Overdrive, část 1"
 


 
Drive Gejzír
Drive Gejzír je zbraní Růžové Strážkyně. Na své nepřátele střílí mocný paprsek zkapalněného laseru.

Poprvé viděn v "Skok na Rychlost Overdrive, část 1"
 


 

Vrtákový Blaster
Vrtákový Blaster byl vytvořen Andrew Hartfordem. Vrtákový Blaster má dva módy, jeden mód je navržen podle Cementového Jezdce, který zahrne monstrum cementem pomocí troj-laseru a na místě je uvězní. Druhý mód je navržen podle Vrtákového Jezdce, kdy vystřelí vrtákovou hlavu do monstra, aby ho zničil.

Poprvé viděn v "Za Každou Cenu"

 


 
Obranná Vesta
Obranná Vesta byla vytvořena Andrew Hartfordem, aby absorbovala enormní sílu generovanou Vrtákovým Blasterem. Obranná Vesta je napájena jednou ze šupin Ohnivého Srdce. Každý ze Strážců může povolat Obrannou Vestu a Vrtákový Blaster. Mack, Will a Dax jsou ale jediní Overdrive Strážci, kteří ji použili. Adam ji použil jednou, když bojoval s Thraxem.

Poprvé viděna v "Za Každou Cenu"
 


 
Rtuťový Morfér
Rtuťový Morfér je zápěstní transformační zařízení Rtuťového Strážce. Má rotační rámeček a LCD displej. Má stejné funkce jako Overdrive Stopovač. Morfování se spouští vykřiknutím Akcelerovat Overdrive a stisknutím příslušného tlačítka.

Poprvé viděn v "Merkurian, část 1"
 

Drive Detektor
Drive Detektor je zbraní Rtuťového Strážce, která má tři módy - Kopí, Blaster a Detektor, který dokáže vystopovat monstra, která se schovala pod zemí. Může vypustit energetický sek, nebo nabitý kovový paprsek. Jeho síla je schopna zničit i ty nejsilnější monstra, nebo Strachkočky.

Poprvé viděn v "Merkurian, část 2"
 


 

Excelsior / Ochranný Meč
Excelsior je magický meč chráněný straodávnou mýtickou bohyní a jedinou známou zbraní schopnou zničit Rytíře Ochránce. Proto ho hledal Thrax, aby zničil své nepřátele, ale nebyl ho schopen získat, protože ho získali Overdrive Strážci a dali ho Rytíři Ochránci, který se s ním spojil, čímž obnovil svou fyzickou podobu a což mu dalo schopnost transformovat se v Ochranný Meč, který mohli nosit a používat Strážci. Otočením knoflíku na rukojeti se transformoval zpět na Rytíře Ochránce. Mohl se také zvětšit a být použit v boji Drivemax Megazordem.

Poprvé viděn v "Jednou Rangerem, část 2"

 


 
Ochranný Morfér
Ochranný Morfér je speciální Morfér umožňující Červenému Strážci spojit se s Rytířem Ochráncem, aby se stali Červeným Ochranným Strážcem. Byl příliš silný pro lidi, ale protože je Mack android, je jediný Overdrive Strážce, který může Morfér použít. Protože je Mack nyní člověk díky síle Koruny Aurory, není známo, jestli může nadále používat tento Morfér.

Poprvé viděn v "Co Zůstalo Nevyřčeno"
 


 

Červený Ochranný Strážce
Červený Ochranný Strážce je bojová forma a kombinace Červeného Strážce a Rytíře Ochránce. Rose navrhla tuto superzbraň, ale nebyla navržena pro lidi. Spojila sílu Ochranného Meče s novou robotikou, kterou navrhla k posílení Zordů. Červený Strážce stiskne tlačítko na Ochranném Morféru a vrhne Excelsior, který se transformuje v Rytíře Ochránce a poté se rozdělí na jednotlivé komponenty, které se spojí s oblekem Červeného Strážce a vytvoří brnění. Rytíř Ochránce je schopen mluvi skrze hrudní část brnění. Na zádech brnění jsou uloženy dva meče, které mohou vypustit ohromné energetické paprsky. Konečný útok uvězní nepřítele v obřím tornádu, kterým Červený Strážce proskočí a sekne nepřítele zničujícím útokem.

Poprvé viděn v "Co Zůstalo Nevyřčeno"