Strážci
Mack
Dax
Will
Ronny
Rose
Tyzonn
Rytíř Ochránce

Adam
Bridge
Xander
Tori
Kira

Zordy
Drivemax Zordy
Drivemax Megazord
Dualdrive Megazord
Flashpoint Megazord
Bojová Flotila

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Flurious
Moltor
Kamdor
Strachkočky
Thrax 

Nákladní Jezdec
Nákladní Jezdec je první Drivemax Zord Červeného Strážce připomínající nákladní vůz. Je nejsilnější ze Zordů. Může použít své spáry a korbu k převozu materiálu, ale slouží i k uchopení nepřátel. Může také střílet červené energetické lasery. Tvoří hlavu tělo a nohy Drivemax Megazordu, Super Drivemax Megazordu a Drivemax Ultrazordu.

Poprvé viděn v "Skok na Rychlost Overdrive, část 2"
 


 
Rychlý Jezdec
Rychlý Jezdec je první Drivemax Zord Černého Strážce připomínající obrněnou formuli 1. Může sklopit přední nárazník k odhalení mocných raketometů. Tvoří hrudník Drivemax Megazordu a páteř Super Drivemax Megazordu a Drivemax Ultrazordu.

Poprvé viděn v "Skok na Rychlost Overdrive, část 2"
 


 
Gyro Jezdec
Gyro Jezdec je první Zord Modrého Strážce a může vypustit helmu Drivemax Megazordu jako oddělené vozidlo. Je vybaven laserovými děly a může spustit kabely k zachycení objektů. Tvoří helmu a záda Drivemax Megazordu, páteř Super Drivemax Megazordu a spodní část těla Drivemax Ultrazordu.

Poprvé viděn v "Skok na Rychlost Overdrive, část 2"
 


 
Buldozerový Jezdec
Buldozerový Jezdec je první Zord Žlutého Strážce. Je vybaven laserovým samopalem a pomocí své lžíce může vychýlit protivníky z rovnováhy. Tvoří pravou ruku Drivemax Megazordu a pravou holeň Super Drivemax Megazordu a Drivemax Ultrazordu. Může se spojit také s Flashpoint Megazordem, což mu umožní použít Drivemax Meč.

Poprvé viděn v "Skok na Rychlost Overdrive, část 2"
 


 
Ponorkový Jezdec
Ponorkový Jezdec je první Zord Růžového Strážce. Je to jediný Zord schopný hledání v hlubokém moři. Díky dvojitému opláštění je odolný velkým tlakům. Je vybaven laserovými děly a obřími klepety. Tvoří pravou ruku Drivemax Megazordu a pravou holeň Super Drivemax Megazordu a Drivemax Ultrazordu. Může se spojit také s Flashpoint Megazordem, což mu umožní použít Drivemax Meč.

Poprvé viděn v "Skok na Rychlost Overdrive, část 2"
 


 
Vrtákový Jezdec
Vrtákový Jezdec byl nejprve pilotován Červeným Strážcem a poté Žlutým Strážcem. Je to obří vrtací vozidlo se třemi spirálovými kužely. Tvoří pravou ruku Super Drivemax Megazordu, Drivemax Ultrazordu a Dualdrive Megazordu.

Poprvé viděn v "Bláznivé Počasí"
 


 
Bagrový Jezdec
Bagrový Jezdec je pilotován Růžovým Strážcem. Útočí skrze svou lopatu, která může zachytit, seknout, nebo odhodit nepřátele. Tvoří levou ruku Super Drivemax Megazordu, Drivemax Ultrazordu a Dualdrive Megazordu.

Poprvé viděn v "Růžový Pirát"
 


 
Cementový Jezdec
Cementový Jezdec je pilotován Modrým Strážcem. Je vybaven laserovými děly v předním nárazníku. Může zasáhnout nepřátele rychle usychajícím cementem a znemožnit jim pohyb. Tvoří pravou nohu Super Drivemax Megazordu, Drivemax Ultrazordu a Dualdrive Megazordu.

Poprvé viděn v "Z Každou Cenu"
 


 
Jeřábový Jezdec
Jeřábový Jezdec je pilotován Černým Strážcem. Může napadnout nepřátele vystřelením hlavy jeřábu k zachycení nepřátel. Tvoří levou nohu a helmu Super Drivemax Megazordu, levou nohu Drivemax Ultrazordu a Dualdrive Megazordu.

Poprvé viděn v "Na Obou Stranách"
 


 
Sonický Záblesk
Sonický Záblesk je pilotován Červeným Strážcem. Je vyzbrojen raketami, děly na koncích křídel a může pouštět výbušniny. Tvoří hrudník, helmu a jetpack Drivemax Ultrazordu a tělo a hlavu Dualdrive Megazordu.

Poprvé viděn v "Tváří v Tvář, část 2"