Strážci
Mack
Dax
Will
Ronny
Rose
Tyzonn
Rytíř Ochránce

Adam
Bridge
Xander
Tori
Kira

Zordy
Drivemax Zordy
Drivemax Megazord
Dualdrive Megazord
Flashpoint Megazord
Bojová Flotila

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Flurious
Moltor
Kamdor
Strachkočky
Thrax 

Zord Bojové Flotily 14
Zord Bojové Flotily 14 je lehce obrněné vozidlo pilotované Červeným Strážcem. Sbírá a analyzuje informace z boje pro zbytek týmu. Když je Bojová Flotila Megazord pilotován jedním Strážcem, je ovládán z kokpitu tohoto Zordu. Tvoří můstek Bojové Flotily a hlavu Bojového Megazordu.

Poprvé viděn v "Vysátá Ronny, část 1"
 


 
Zord Bojové Flotily 15
Zord Bojové Flotily 15 je těžce obrněné nákladní vozidlo pilotované Černým Strážcem. Tvoří nohy a tělo Bojového Megazordu.

Poprvé viděn v "Vysátá Ronny, část 1"
 


 
Zord Bojové Flotily 16
Zord Bojové Flotily 16 je vysoce manévrovatelné bojové tryskové vozidlo pilotované Modrým Strážcem. Má dvě sady trojděl, hlavních zbraní Bojové Flotily a Bojového Megazordu. Také má děla na špičkách svých křídel. Tvoří ramena Bojového Megazordu.

Poprvé viděn v "Vysátá Ronny, část 1"
 


 
Zord Bojové Flotily 17
Zord Bojové Flotily 17 je útočné bombárderské vozidlo pilotované Žlutým Strážcem. Je vybaven dvěmi velkými troj laserovými děly, menšími laserovými děly a raketomety, které shazují bomby. Tvoří hrudník Bojového Megazordu.

Poprvé viděn v "Vysátá Ronny, část 1"
 


 
Zord Bojové Flotily 18
Zord Bojové Flotily 18 je válcovité vozidlo pilotované Růžovým Strážcem. Jeho obří válce srovnají jakýkoliv terén. Tvoří ruce Bojového Megazordu.

Poprvé viděn v "Vysátá Ronny, část 1"
 


 
Bojová Flotila
Bojová Flotila připomíná letadlovou loď, která se skládá z pěti Zordů a má schopnost pohybovat se i po souši. Je také vybavena mnoha mocnými kanóny ke zničení nepřátel.

Poprvé viděna v "Vysátá Ronny, část 1"
 

Bojový Megazord
Bojový Megazord je Megazord vyvinutý Andrew Hartfordem jako součást Operace Overdrive. Je největší a nejsilnější z Megazordů. Jako útok používá válce Bojové Flotily, které slouží jako gigantické pěsti k silným rotujícím úderům. Několikrát byl povolán Overdrive Strážci včetně posledního boje s Flurrexem, při kterém byl Bojový Megazord kompletně zničen.

Poprvé viděn v "Vysátá Ronny, část 2"
 


 

Arzenál Operace Overdrive
Arzenál Operace Overdrive je utvořen, když se Drivemax Megazord spojí s Bojovou Flotilou a využije větší síly k devastujícímu útoku svého Meče, občasně Excelsioru. Při těchto příležitostech Tyzonn řídí Bojovou Flotilu, zatímco ostatní Strážci pilotují Drivemax Megazord.