Strážci
Mack
Dax
Will
Ronny
Rose
Tyzonn
Rytíř Ochránce

Adam
Bridge
Xander
Tori
Kira

Zordy
Drivemax Zordy
Drivemax Megazord
Dualdrive Megazord
Flashpoint Megazord
Bojová Flotila

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Flurious
Moltor
Kamdor
Strachkočky
Thrax 

Thrax
Je synem Rity Repulsy a Lorda Zedda. Zdědil hůl po svém otci, většinu jeho fyzické podoby a podobné síly. Také šel po Koruně Auroře, ale byl uvězněn Rytířem Ochráncem do vesmírného kontejneru na Měsíci stejně jako jeho matka. Jak Rytíř slábl, on sílil a uprchl z kontejneru. Thrax sjednotil čtyři skupiny protivníků, kterým čelila Operace Overdrive a udělal z nich dočasnou alianci. S jejich pomocí se mu podařilo přerušit spojení Strážců k Univerzální Morfovací Síti. Thrax byl naštvaný na své rodiče, že se stali hodnými a chtěl znovu nastolit jejich zlý odkaz. Když Rytíř Ochránce obnovil síly pěti bývalým Strážcům a udělal z nich tým, Thrax vyhledal mystický meč jménem Excelsior, aby zničil Rytíře. Nicméně kvůli jeho zlé povaze nebyl Thrax schopen získat meč. Naštvaný odešel a ukázal se být silným bojovníkem, když překonal Adama s Obrannou Vestou. Thrax byl nakonec zničen plně obnoveným Rytířem Ochráncem, který čerpá sílu z Excelsioru. Ostatní protivníci se stáhli a přerušili svou alianci, aby pokračovali ve své rivalitě. Není známé, kdy přesně Rita porodila tohoto syna, nebo jak starý je.

Poprvé viděn v "Jednou Rangerem, část 1"
 

Monstra a Roboti


 

 

Supus
Supí monstrum vytvořené Thraxem. Prý podle Thraxe je nezranitelný, nebo bylo myšleno, že je. Je zvětšen a poslán, aby napadl Strážce v jejich Megazordech pouze, aby byl zničen, rozseknut Mackem za použití Excelsioru.

Tato forma byla založena na Kudlanka Megazordu z "Power Rangers Mystic Force"

"Jednou Rangerem, část 1"

 


 
Supus poháněný Gyrem
Později byl nějak nalezen oslabený, ale v jednom kuse Thraxovou aliancí. Fluriousovi se podařilo obnovit jeho sílu a posílit ho Gyrem do více lidské podoby. Byl zničen Drive Detektorem Rtuťového Strážce.

Tato forma byla založena na Titán Megazordu z "Power Rangers Mystic Force"

"Jednou Rangerem, část 2"