Strážci
Troy
Noah
Jake
Gia
Emma
Orion

Zordy
Nebeská Loď
Legendární Zordy
K-Rex
Gosei Mechazordy
Gosei Velitelská Loď

Arzenál
Zbraně/Výbava
Strážcovské Klíče
Síly

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Orion
Označení Strážce: Stříbrný Super Mega Strážce, Zlatý Super Mega Strážce
Zbraně: Super Stříbrné Kopí
Příslušenství: Legendární Stříbrný Morfér, Strážcovské Klíče
Zordy: K-Rex, Mega Křídlo
 
Orion je přátelský mimozemšťan z planety Andresia. Z toho důvodu je na Zemi často zmatený a nezná pozemské zvyky a často vyžaduje pomoc od ostatních Strážců, aby zapadl. V tom mu pomáhá i jeho práce na částečný úvazek u Ernieho. V boji je ale nelítostným a tvrdým soupeřem bojovníků Armády. Orion byl na své planetě horník a žil se svou rodinou ve vesnici, která byla zničena Armádou. Orion zůstal měsíce sám a využil toho času k tréninku a přežil invazi Armády. Povedlo se mu sestřelit jednu z jejich lodí, kterou opravil a zamířil do vesmíru a nakonec nouzově přistál na Zemi.

Během své práce našel Orion tvrdý krystal, který obsahoval Morfér a Stříbrný Strážcovský Klíč, které použil k morfování ve Stříbrného Strážce. Nejprve bojoval sám, ale když se přidal ke Strážcům, byly mu odemčeny Klíče šestých Strážců a K-Rex Vrták, který slouží jako jeho osobní Zord v bojích se zvětšenými monstry. Orion má také zvláštní schopnost, kdy dokáže vidět vize šestých Strážců a podařilo se mu spojit Klíče Zlatého a Stříbrného R.P.M. Strážce a odemknout zbrusu nový mód. Později tuto schopnost použil, aby spojil všechny své Klíče ve Zlatý Kotevní Klíč a získal tak novou formu Zlatého Super Mega Strážce.

Orion byl unesen Vrakem, aby poháněl jeho vrtáky ke zničení Strážců a absorbováním sil Legendárních Strážců obrátil Robo Rytíře proti Strážcům. Orion byl zachráněn Robo Rytířem, když byla Vrakova podvodní laboratoř zničena. Když si myslel, že je Země v bezpečí, chtěl se vrátit na Andresii, ale vrátil se na Zemi, aby pomohl Strážcům, když zaslechl, že Armáda posílá na Zemi další lodě. S Troyem porazili Císaře Mavra na jeho lodi a poté pomohl svému týmu a Legendárním Strážcům zničit zbytky Armády.