Strážci
Troy
Noah
Jake
Gia
Emma
Orion

Zordy
Nebeská Loď
Legendární Zordy
K-Rex
Gosei Mechazordy
Gosei Velitelská Loď

Arzenál
Zbraně/Výbava
Strážcovské Klíče
Síly

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Emma Goodall
Označení Strážce: Růžový Super Mega Strážce, Růžový Mega Strážce, Růžový Ultra Mega Strážce
Zbraně: Super Mega Blaster, Super Mega Meč, Mega Blaster, Fénixí Střela, Ultra Meč
Příslušenství: Legendární Morfér, Strážcovské Klíče, Gosei Morfér, Silo Karty
Zordy: Super Mega Ponorkový Zord, Gosei Fénixí Mechazord, Fénixí Ultra Zord
 
Emma žije v úplné harmonii s přírodou a vždy dohlíží na ochranu životního prostředí. S Giou jsou nejlepší kamarádky už od dětství i když mají každá zcela jinou povahu. Ráda jezdí na kole, fotografuje přírodu a také zpívá. Emma má mírnou povahu a velmi pozitivní osobnost. Vždy se snaží přebít negativní vibrace těmi pozitivními. Je velký a snílek a užívá si pohled, kdy jsou ostatní šťastní.

Poté, co se Emma vrátila do Velína po záchraně Ernieho před X-Borgy, obdržela od Goseie Super Mega Morfér, který jí umožňuje morfovat do Super Mega Módu a také do Legendárního Módu, který jí umožňuje morfovat ve Strážce z minulosti, přítomnosti, budoucnosti, jiných dimenzí a planet, aby mohla bojovat proti členu mimozemské královské rodiny, princovi Vekarovi a armádě pod jeho velením. S těmito silami přichází i zbrusu nové zbraně a Zordy, které má jako Růžová Strážkyně k dispozici.

Ona a Jake se skamarádili s Caseym, Červeným Strážcem, který jim pomohl objevit jejich vnitřní zvířecí duchy a naučil je speciální techniky k poražení monstra.