Strážci
Troy
Noah
Jake
Gia
Emma
Orion

Zordy
Nebeská Loď
Legendární Zordy
K-Rex
Gosei Mechazordy
Gosei Velitelská Loď

Arzenál
Zbraně/Výbava
Strážcovské Klíče
Síly

Spojenci
Protivníci
Monstra 

Super Mega Nebeská Loď
Super Mega Nebeská Loď je osobním Zordem Červeného Strážce a ve skutečnosti je vzdušnou vesmírnou lodí. Je vybavená děly po obou stranách, paprskovými kanóny na křídlech a ostřím na špičce, které může proniknout nepřátelskými loděmi. Když netvoří Megazord má Nebeská Loď uložené ostatní Super Mega Zordy v sobě. Díky tomu může Gosei jednodušše vyslat Nebeskou Loď na pozici Strážců, když ji Troy povolá zmačknutím kódu 5-5-0-1 na svém Legendárním Morféru. Jako součást Legendárního Megazordu tvoří Nebeská Loď hlavu, tělo a meče. Strážci mohou Nebeskou Loď využívat také k transportu například při hledání Animárie.

Poprvé viděna v "Super Megaforce"
 

Super Mega Tryskový Zord
Super Mega Tryskový Zord je osobním Zordem Modrého Strážce připomínající bojovou stíhačku, která tvoří pravou ruku a helmu Legendárního Megazordu. Je vyzbrojen řadou vulkánových paprskových zbraná a energetickými kanóny.

Poprvé viděn v "Super Megaforce"
 

Super Mega Nákladní Zord
Super Mega Nákladní Zord je osobním Zordem Žlutého Strážce připomínající kamión s návěsem, který tvoří levou nohu Legendárního Megazordu. Jeho útočné schopnosti jsou jeho lasery a ohromná síla nárazu.

Poprvé viděn v "Super Megaforce"
 

Super Mega Závodní Zord
Super Mega Závodní Zord je osobním Zordem Zeleného Strážce připomínající závodní auto, které tvoří levou ruku Legendárního Megazordu. Je vybaven paprskovým kanónem a energetickým blasterem.

Poprvé viděn v "Super Megaforce"
 


 
Super Mega Ponorkový Zord
Super Mega Ponorkový je osobním Zordem Růžového Strážce připomínající ponorku, která tvoří pravou nohu Legendárního Megazordu. Je vybaven paprskovým kanónem, naváděnými torpédy a naváděnými minami.

Poprvé viděn v "Super Megaforce"

 

Legendární Megazord
Legendární Megazord je Megazord tvořený Super Mega Zordy. Jedná se o extrémně pohyblivý a rychlý Megazord s mocnými schopnostmi. Může otevřít své skladovací šachty k odhalení masivního Super Mega Děla v hrudníku a menších děl v rukách a nohách. Klasický Super Mega Finální Úder je Super Mega Hvězdný Výbuch, který střílí z děl, dokud není nepřítel zničen. Po ovládnutí sil jiného týmu mohou Strážci použít Strážcovské Klíče k povolání nových Legendárních Zordů a vytvoření nových formací a útoků. Legendární Megazord byl zničen v poslední bitvě, když byl zasažen mateřskou lodí Armády.

Poprvé viděn v "Super Megaforce"