Strážci
Troy
Noah
Jake
Gia
Emma
Orion

Zordy
Nebeská Loď
Legendární Zordy
K-Rex
Gosei Mechazordy
Gosei Velitelská Loď

Arzenál
Zbraně/Výbava
Strážcovské Klíče
Síly

Spojenci
Protivníci
Monstra


K-Rex Vrták
K-Rex Vrták je osobním Zordem Stříbrného Strážce. K-Rex Vrták je Zord vytvořený v budoucnosti Sílou Času a je založen podle Kvantasaura Rexe Kvantového Strážce. Když Orion odemkl s Goseiovou pomocí síly Klíčů Zeleného Strážce, Kvantového Strážce a Bílého Dino Strážce, byl schopen povolat K-Rex Vrták z budoucnosti. Povolává ho pomocí Legendárního Stříbrného Morféru s Klíčem Kvantového Strážce a kódem 0-0-0. K-Rex Vrták je vybaven Vrtacími Blastery a vrtákem, kterým může narážet do nepřátel. Když Orion odletěl ze Země, K-Rex byl zanechán Strážcům a byl řízen dálkově Modrým Strážcem. V posledním boji se objevila velká flotila a porazila všechny Legendární Zordy. Osud K-Rexe není známý.

Poprvé viděn v "Silver Lining, část 2"
 


 
K-Rex Dinozord
Umístěním Klíče Zeleného Strážce do centrální klíčové dírky se K-Rex Vrták transformuje do svého Dino Módu také známého jako K-Rex Dinozord. V něm může střílet K-Rex Laser z tlamy a použít svůj vrtací ocas k provrtání nepřátel.

Poprvé viděn v "Silver Lining, část 2"
 

K-Rex Megazord
K-Rex Megazord je poslední transformací K-Rex Vrtáku. Umístění Klíče Bílého Dino Strážce do centrální klíčové dírky se K-Rex Dinozord transformuje do módu Megazordu, kde se vrták stane jeho pravou rukou a hlava dinosaura jeho levou rukou. V tomto módu má nejvíce útočných možností. Má standartní vrtací mód pro útočení na nepřátele, mód trojzubce, kdy se vrták rozdělí do tří částí a mód štítu, kdy se také rozdělí a roztočí se k blokování útoků. Jeho levá ruka může být obrněna hlavou dinosaura ke zvýšení úderné síly. Umístěním Klíčů Zeleného Strážce, Kvantového Strážce a Bílého Dino Strážce do klíčových dírek dokáže Megazord vykonat svůj konečný útok, Trojitý Vrtací Útok, kdy použije duplikáty svých předchozích forem, které spojí své vrtáky do jednoho masivního vrtavého útoku.

Poprvé viděn v "Silver Lining, část 2"
 

Legendární K-Rex Megazord
Když Strážci použijí plnou sílu Dino Strážců se všemi Klíči Dino Hromu, Legendární Megazord si vymění ruce s K-Rex Megazordem, aby se stal Legendárním K-Rex Megazordem. V této formě je kokpit Stříbrného Strážce teleportován do Legendárního Megazordu. Tato formace je podobná pomocným formacím používaných Hromosaurus Megazordem. Konečné útoky Legendárního K-Rex Megazordu jsou Super Mega Vrták fungující stejným způsobem jako útok Hromosaurus Megazordu a K-Rex Transwarpový Útok, kde Legendary K-Rex Megazord nejdřív sekne nepřítele vrtací rukou a poté ho kousne svojí T-Rexí rukou.

Poprvé viděn v "United as One"
 

Ultimátní Legendární Megazord
Když Strážci použijí plnou sílu svých vlastních Klíčů, Legendární Megazord, K-Rex Megazord a Turbo Sokolí Zord se spojí, aby vytvořili Ultimátní Legendární Megazord. Povolají Ultimátní Pohonný Článek a vloží ho do Turbo Sokolího Zordu ke spuštění transformace. Jako u Legendárního K-Rex Megazordu je Orionův kokpit teleportovaný do kokpitu Legendárního Megazordu. Ultimátní Legendární Megazord útočí raketami střílenými z prstů stejně jako u Dračího Zordu a seká K-Rexovým vrtákem, který slouží jako jeho pravá ruka. Konečný útok Ultimátního Legendárního Megazordu je Letící Pěst, kdy vystřelí svou levou ruku na cíl. Silnější konečný útok nazvaný Ultimátní Legendární Zordový Bleskový Útok povolá Mystického Draka, Delta Jezdce, Červeného Lva a Ninja Zord. Legendární Zordy spojí svou palebnou sílu k oslabení nepřítele než ho Ultimátní Legendární Megazord dorazí.

Poprvé viděn v "All Hail Prince Vekar"