Strážci
Troy
Noah
Jake
Gia
Emma
Orion

Zordy
Nebeská Loď
Legendární Zordy
K-Rex
Gosei Mechazordy
Gosei Velitelská Loď

Arzenál
Zbraně/Výbava
Strážcovské Klíče
Síly

Spojenci
Protivníci
Monstra 

Gosei Dračí Zord
Silo Karta Gosei Draka povolává Gosei Dračí Zord. Gosei Dračí Zord se může napojit na Mega Blaster a použít tak Dračí Paprsek. Může se také napojit na tělo a stát se Gosei Dračím Mechazordem.

Poprvé viděn v "Mega Mission"
 

Gosei Dračí Mechazord
Osobní Zord Červeného Strážce. Gosei Dračí Mechazord vznikne spojením Gosei Dračího Zordu a dopravního letadla. V boji používá ohnivý dech a rakety. Tvoří tělo a hlavu Gosei Velkého Megazordu a pas Gosei Velkého Grand Megazordu. Jeho ocas se stane mečem Gosei Velkého Megazordu a spodní částí hole Gosei Velkého Grand Megazordu.

Poprvé viděn v "He Blasted Me with Science"
 


 
Gosei Fénixí Zord
Silo Karta Gosei Fénixe povolává Gosei Fénixí Zord. Gosei Fénixí Zord se může napojit na Mega Blaster a použít tak Fénixí Paprsek. Může se také napojit na tělo a stát se Gosei Fénixím Mechazordem.

Poprvé viděn v "Mega Mission"
 

Gosei Fénixí Mechazord
Osobní Zord Růžového Strážce. Gosei Fénixí Mechazord vznikne spojením Gosei Fénixího Zordu a bojového tryskáče F-15. Může vypálit Fénixí Laser, který střílí ze svého zobáku. Tvoří levou ruku Gosei Velkého Megazordu a levé rameno Gosei Velkého Grand Megazordu.

Poprvé viděn v "He Blasted Me with Science"
 


 

Gosei Hadí Zord
Silo Karta Gosei Hada povolává Gosei Hadí Zord. Gosei Hadí Zord se může napojit na Mega Blaster a použít tak Hadí Paprsek. Může se také napojit na tělo a stát se Gosei Hadím Mechazordem.

Poprvé viděn v "Mega Mission"
 

Gosei Hadí Mechazord
Osobní Zord Černého Strážce. Gosei Hadí Mechazord vznikne spojením Gosei Hadího Zordu a rychlovlaku. Tvoří pas, pravou nohu a horní část levé nohy Gosei Velkého Megazordu.

Poprvé viděn v "He Blasted Me with Science"
 


 

Gosei Tygří Zord
Silo Karta Gosei Tygra povolává Gosei Tygří Zord. Gosei Tygří Zord se může napojit na Mega Blaster a použít tak Tygří Paprsek. Může se také napojit na tělo a stát se Gosei Tygřím Mechazordem.

Poprvé viděn v "Mega Mission"
 

Gosei Tygří Mechazord
Osobní Zord Žlutého Strážce. Gosei Tygří Mechazord vznikne spojením Gosei Tygřího Zordu a buldozeru. Tvoří levou nohu Gosei Velkého Megazordu.

Poprvé viděn v "He Blasted Me with Science"
 


 

Gosei Žraločí Zord
Silo Karta Gosei Žraloka povolává Gosei Žraločí Zord. Gosei Žraločí Zord se může napojit na Mega Blaster a použít tak Žraločí Paprsek. Může se také napojit na tělo a stát se Gosei Žraločím Mechazordem.

Poprvé viděn v "Mega Mission"
 

Gosei Žraločí Mechazord
Osobní Zord Modrého Strážce. Gosei Žraločí Mechazord vznikne spojením Gosei Žraločího Zordu a ponorky. V boji útočí torpédy. Tvoří pravou ruku Gosei Velkého Megazordu a pravé rameno Gosei Velkého Grand Megazordu.

Poprvé viděn v "He Blasted Me with Science"
 

Gosei Velký Megazord
Gosei Velký Megazord je kombinací pěti Mechazordů. Je schopen střílet komponenty Zordů jako projektily, které může ovládat a doručit tak nepříteli Mega Úder, nebo Mega Kop. Je vyzbrojený velkým mečem k vykonání konečného útoku.

Poprvé viděn v "He Blasted Me with Science"
 


 

Zordy Mořských Bratrů
Zordy Mořských Bratrů jsou trio podvodních Zordů. Jsou povoláváni Silo Kartou Mořských Bratrů. Jejich malé verze mohou být použity k posílení Mega Blasterů. Když jsou všichni tři použity na Mega Blasterech společně se Žraločím Zordem, skupinový útok se jmenuje Mořský Paprsek. Mohou se spojit s Gosei Velkým Megazordem k vytvoření Mořeké Gosei Velké kombinace nazvané Mořský Megazord.

Poprvé viděny v "Going Viral"
 


 

Zord Manty
Zord Manty má blastery na svých křídlech a tvoří hlavu Mořského Megazordu.

Poprvé viděn v "Going Viral"


 

Zord Kladivouna
Zord Kladivouna tvoří levou ruku Mořského Megazordu.

Poprvé viděn v "Going Viral"


 

Zord Pilouna
Zord Pilouna tvoří pravou ruku Mořského Megazordu.

Poprvé viděn v "Going Viral"

Mořský Megazord
Zordy Mořských Bratrů se můžou spojit s Gosei Velkým Megazordem k vytvoření Mořského Megazordu. Mořský Megazord může oskenovat protivníkovu slabinu použitím velmi citlivým sonarem v jeho pravém oku. Výsledek se přímo promítá do hledí Modrého Strážce. Konečný útok Mořského Megazordu je Mořský Úder.

Poprvé viděn v "Going Viral"