Strážci
Troy
Noah
Jake
Gia
Emma
Orion

Zordy
Nebeská Loď
Legendární Zordy
K-Rex
Gosei Mechazordy
Gosei Velitelská Loď

Arzenál
Zbraně/Výbava
Strážcovské Klíče
Síly

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Gia Moran
Označení Strážce: Žlutý Super Mega Strážce, Žlutý Mega Strážce, Žlutý Ultra Mega Strážce
Zbraně: Super Mega Blaster, Super Mega Meč, Mega Blaster, Tygří Dráp, Ultra Meč
Příslušenství: Legendární Morfér, Strážcovské Klíče, Gosei Morfér, Silo Karty
Zordy: Super Mega Nákladní Zord, Gosei Tygří Mechazord, Tygří Ultra Zord
 
Gia je označovaná jako slečna perfektní a o tom se těžko dohaduje. Roztomilá, pohledná, přísná a schopná v bojových uměních. Gia je stejně tak inteligentní, jako sebevědomá. Byla Emminou nejlepší kamarádkou už od dětství a to se nezmění i když je teď káždá zcela odlišná. Gia také hraje těžce dosažitelnou i když se jí očividně líbí Jake, ale pořád si to odmítá přiznat. Ale sama si byla zcela jistá, že se mu líbí od samého začátku.

Poté, co se Gia s Jakem vrátili do Velína, obdržela od Goseie Super Mega Morfér, který jí umožňuje morfovat do Super Mega Módu a také do Legendárního Módu, který jí umožňuje morfovat ve Strážce z minulosti, přítomnosti, budoucnosti, jiných dimenzí a planet, aby mohla bojovat proti členu mimozemské královské rodiny, princovi Vekarovi a armádě pod jeho velením. S těmito silami přichází i zbrusu nové zbraně a Zordy, které má jako Žlutá Strážkyně k dispozici.

Gia a Jake se po všech bojích nakonec stali oficiálně párem. Gia byla jedním ze Strážců, spolu s Tommym, Rockym, T.J.em, Trentem, Antoniem a Kat, unesených do pevnosti Lorda Dravena, aby byly její síly naklonovány pro armádu Robo Strážců. Když Ninja Oceloví Strážci spolu s Tommym, Wesem, Kodou a Gemmou dorazili, aby je osovobodili, všichni Strážci se spojili, aby zničilo Robo Strážce a porazili Dravena. Když boj skončil, Strážci se rozloučil a vrátili se do svých dimenzí.