Strážci
Casey
Theo
Lily
R.J.
Dominic
Phant
Swoop
Finn
Jarrod
Camille

Zordy
Zvířecí Duchové
Pýcha Džungle
Pýcha Vlka
Mistr Džungle
Nosorožčí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Rinshi Šelmy 

Zvířecí Duch Tygra
Tygr je Zvířecí Duch Červeného Strážce. Jeho Duch je obvykle vyvolán během bojů s Rinshi. Zářící červenou energií se vrhne na nepřátele a zkousne je, nebo je rozpráší silnými tlapami. Může se zhmotnit v Zord a tvoří tělo, hlavu a ruce Pýcha Džungle Megazordu. R.J. má schopnost duplikovat tohoto Ducha a spojit ho se svým vlastním k vytvoření Pýcha Vlka Megazordu. Povolává se zvoláním "Povolám Šelmu ve mně! Osvobodit Tygra!"

Poprvé viděn v "Welcome to the Jungle"
 


 
Zvířecí Duch Jaguára
Jaguár je Zvířecí Duch Modrého Strážce. Když je vypuštěn, roztočí se jako útok na protivníky, nrozdíl od Geparda a Tygra, kteří útočí hned. Může se zhmotnit v Zord a tvoří levou nohu Pýcha Džungle Megazordu. R.J. má schopnost duplikovat tohoto Ducha a spojit ho se svým vlastním k vytvoření Pýcha Vlka Megazordu. Povolává se zvoláním "Povolám Šelmu ve mně! Vypustit Jaguára!"

Poprvé viděn v "Welcome to the Jungle"
 


 
Zvířecí Duch Geparda
Gepard je Zvířecí Duch Žlutého Strážce. Jako Duch Tygra se vrhá na protivníky, jen vyšší rychlostí. Je obvykle povolávan do boje s Rinshi. Může se zhmotnit v Zord a tvoří pravou nohu Pýcha Džungle Megazordu. Povolává se zvoláním "Povolám Šelmu ve mně! Přivést Geparda!"

Poprvé viděn v "Welcome to the Jungle"
 


 
Zvířecí Duch Slona
Zvířecí Duch Slona patří Mistru Phantovi. Jako Strážci je schopen vyvolat svého Ducha a použít ho v soubojích. Strážci mohou napodobit jeho techniku a povolat Slona a použít ho v obřích soubojích. Je schopen vytvořit obří kouli ze své vlastní aury a zaútočit s ní pomocí svého chobotu. Když byla Lily schopna ovládnout Sloní sílu, byla schopna povolat ho jako Zord. Je vybaven vlastním Kladivem Džungle. Může se také rozdělit na několik dílů a spojit se s jakýmkoliv Megazordem.

Poprvé viděn v "Way of the Master"


 
Zvířecí Duch Netopýra
Zvířecí Duch Netopýra patří Mistru Swoopovi. Jako Theův osobní trenér byl schopen naučit ho, jak používat jeho Zvířecího Ducha. Theo se nakonec naučil povolat Zvířecího Ducha Netopýra do boje. Používá mávací útoky. Když byl Theo schopen ovládnout Netopýří sílu, byl schopen povolat ho jako Zord. Připojí se k jakémukoliv Megazordu a dá mu schopnost létat a poskytne další výzbroj.

Poprvé viděn v "Blind Leading the Blind"
 


 
Zvířecí Duch Žraloka
Zvířecí Duch Žraloka patří Mistru Finnovi. Casey osobně trénovaný Mistrem Finnem byl schopen ovládnout Žraloka jako svého druhého Zvířecího Ducha. a brzy byl schopen povolat ho jako Zord. Kouše své protivníky stejně jako skutečný žralok. Může se také rozdělit na několik dílů a spojit se s jakýmkoliv Megazordem.

Poprvé viděn v "One Master Too Many"
 


 
Zvířecí Duch Gorily
Zvířecí Duch Gorily je druhotný Zvířecí Duch Červeného Strážce. Poté, co Casey překonal svůj strach a splnil test Mistra Rilly, získal schopnost povolat ho. Gorila je Duch Mistra Rilly předaný Caseymu spolus se sílou Mistrovského Módu Džungle. Tvoří hlavu a tělo Mistr Džungle Megazordu.

Poprvé viděn v "Ghost of a Chance, část 2"
 


 
Zvířecí Duch Antilopy
Zvířecí Duch Antilopy je druhotný zvířecí duch a Zord Modrého Strážce. Poté, co Theo splnil test Mistra Lopa, získal schopnost povolat ho. Tvoří pravou nohu Mistr Džungle Megazordu.

Poprvé viděn v "Ghost of a Chance, část 2"
 


 
Zvířecí Duch Tučňáka
Zvířecí Duch Tučňáka je druhotný zvířecí duch a Zord Žlutého Strážce. Poté, co Lily splnila test Mistryně Guin, získala schopnost povolat ho. Je unikátní od ostatních Zvířecích Duchů tím, že má svůj vlastní dopravní prostředek, jetboard. Jetboard a Tučňák se spojí, aby se stali pravou nohou Mistr Džungle Megazordu. Předek jetboardu se odpojí, aby utvořil helmu Megazordu.

Poprvé viděn v "Ghost of a Chance, část 2"
 


 
Zvířecí Duch Vlka
Vlk je R.J.ův osobní Duch. Později se Vlk stal Zordem Vlčího Strážce. Může udělat rotační útok k seknutí protivníka svým ostrým ocasem. Tvoří náhradní pravou nohu Pýcha Džungle Megazordu namísto Zvířecího Ducha Geparda. R.J. dokáže povolat repliky Zvířecích Duchů Tygra a Jaguára a spojit je s Vlkem k utvoření svého osobního Megazordu nazvaného Pýcha Vlka Megazord. Častokrát ale Zord bojuje sám svými skákavými a kousacími útoky. Jeho ocas slouží jako pila, když spustí rotační útoky.

Poprvé viděn v "One Master Too Many"
 


 
Zvířecí Duch Lva
Lev je Jarrodův Zvířecí Duch. Může střílet duchovní paprsky z tlamy. Je obrovské tělo útočí na protivníky svými tesáky a čepelovým ocasem. Dai Shi ovládající Jarroda používal tohoto ducha k vytvoření brnění pro Jarroda. Jako Dai Shi vypouští Ducha Mocného Lva jako jeden ze svých konečných útoků. Stejně jako ostatní Zvířecí Duchové má schopnost proměnit se v Zord. Má možnost spojit se s Pýcha Džungle Megazordem k utvoření brnění horní části těla a meče.

Poprvé viděn v "Welcome to the Jungle"
 


 
Zvířecí Duch Chameleóna
Chameleón je Zord Camille. Jeho tlama slouží jako zbraň, která vypouští jazyk Zordu, který může bodnout nepřátele. Má schopnost spojit se Pýcha Džungle Megazordem, ale připne se jen na jeho předloktí jako zbraň.

Poprvé viděn v "Path of the Righteous"