Strážci
Casey
Theo
Lily
R.J.
Dominic
Phant
Swoop
Finn
Jarrod
Camille

Zordy
Zvířecí Duchové
Pýcha Džungle
Pýcha Vlka
Mistr Džungle
Nosorožčí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Rinshi Šelmy

Celé jméno: Camille
Označení Strážce: Zelený Chameleóní Válečník, Generál Fantomových Šelem
Zbraně: Chameleóní Sai
Příslušenství: Chameleóní Brnění
Zordy: Zvířecí Duch Chameleóna
 
Camille je věrná následovnice Dai Shi, na kterého čekala ve zdi jeho paláce 10 000 let, dokud se Dai Shi nevrátil v Jarrodově těle a ona tak znovu zaujala místo po jeho boku. Slouží Dai Shi odhodlaností a vášní a snaží se zdokonalit své schopnosti, aby byla hodna svého místa. Zachránila svého mistra před Najou a usekla mu jeho Drápy Života, aby je Dai Shi použil při hledání Vládců. Je nastíněno, že chová city k Dai Shi, nebo Jarrodovi, když se snažila získat jeho přízeň a řekla, že jeho nové tělo je atraktivní. Nebyla potěšena Dai Shiho změnou osobnosti po Carnisoarově tréninku a rozhodne se oživit Želiku, aby to změnilo. Také v převleku otevřeně přiznala Lily, že jí na něm záleží. Ačkoliv se k ní chová chladně, Jarrod nosí stejné city, když ji dvakrát zachránil před zlobou Želiky. Když měla možnost zničit Lily, ušetřila ji a ukázala, že má v sobě dobro.

Camille úspěšně ukradla Ovládací Dýku, aby ji dala Jarrodovi. V Nosorožčím Nexusu byla napadena Písečnými Hady, ale byla zachráněna Dai Shi. Camille později informovala Jarroda, že doktorka Silva Jenningsová má pět Krystalových Očí a čas jejich oživení se blíží. Po propuštění Fantomových Šelem Camille dospěla k názoru, že potřebuje Rinzin sílu a snaží se přesvědčit Válečníky Fantomových Šelem, aby ji jí dali, ale ti odmítnou. Když se Dai Shi stane Králem Fantomových Šelem, nechá z Camille udělat Generála Fantomových Šelem a dá ji Rinzin sílu. Obdrží ducha Fénixe. Bojovala s bezduchým Caseym a Whigerem bez jeho Rinzin síly a byla poražena dvěma Tygřími Duchy.

Ukradla klonovací formuli od vědkyně jménem Maryl Snyderová a použije ho na Drtiče. Poté se na Camille zaměří Scorch, když nevědomky pomáhá Jarrodovi získat kontrolu nad svým tělem, protože je to právě on, kdo k ní chová city a ne Dai Shi. Když byl Jarrod napaden Dai Shi po jejich rozdělení, Camille se rozhodla ochránit Jarroda a přitom zrtratila svou Rinzin sílu a nesmrtelnost. Brzy na to pomohla Strážcům bojovat se Scorchem a zničit Snappera. Poté se přidala k Jarrodovi, když opustil tým kvůli vině, že vypustil Dai Shi, ale když slyšel, že budou Strážci zničeni, oba se rozhodli jim pomoct a stát se dobrými. Povedlo se jí zachránit životy Strážců a byla přijata zbytkem týmu. Když byl Dai Shi zničen, byla Camille naposledy viděna jako nový student po boku Jarroda v akademii Pai Zhuq s Caseym jako jejím hlavním instruktorem.