Strážci
Casey
Theo
Lily
R.J.
Dominic
Phant
Swoop
Finn
Jarrod
Camille

Zordy
Zvířecí Duchové
Pýcha Džungle
Pýcha Vlka
Mistr Džungle
Nosorožčí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Rinshi Šelmy


Nosorožčí Ocelový Zord
Nosorožčí Ocelový Zord je nosorožčí přepravní Zord Nosorožčího Strážce. Je ovládán Ovládací Dýkou a byl nalezen v Nosorožčím Nexusu. Má čepelovitý roh a schopnost převážet všechny Zvířecí Duchy najednou. Byl poražen a zmizel v boji proti Dai Shiho Dračí formě.

Poprvé viděn v "Race to the Nexus"
 


 
Nosorožčí Válečný Mód
Nosorožčí Ocelový Zord se může také transformovat do bojového módu jménem Nosorožčí Válečný Mód, který bývá občas pojmenovaný jako Pýcha Nosorožce Megazord. Používá roh na nosorožčí hlavě jako meč a ničí protivníky Sekem Nosorožčí Čepele.

Poprvé viděn v "Race to the Nexus"
 


 
Útok Pýchy Džungle
Útok Pýchy Džungle je konečná kombinace Pýcha Džungle Megazordu, Vlka a Nosorožčího Ocelového Zordu. Nosorožčí Ocelový Zord nese Vlčí Zord na krku a Tygří Zord na zádech a Jaguár a Gepard beží podél. Tygr, Vlk, Jaguár a Gepard se roztočí velkou rychlostí a vytvoří mocné tornádo, které vynese nepřítele do vzduchu a Nosorožec ho sekne svou čepelí.

Poprvé viděn v "Spirit of Kindness"
 

Útok Pýchy Džungle se Lví a Chameleóní Silou
Nosorožčí Ocelový Zord nese Vlčí Zord na krku a Tygří Zord na zádech. Lev tvoří brnění pro Pýchu Džungle Megazord a Chameleón se připojí k jeho pravé ruce, zatímco Jaguár a Gepard běží podél. Lev vystřelí fialové energetivké orby, zatímco Chameleón zasahuje protivníka svým jazykem, poté Nosorožec vyhodí nepřítele do vzduchu, kde je zasažen Vlkem, Jaguárem a Gepardem a nakonec rotačním útokem meče tvořeného ocasem Lva.

Poprvé viděn v "Path of the Righteous"
 

Úprk Mistra Džungle
Úprk Mistra Džungle je konečnou kombinací Mistra Džungle Megazordu, Vlka a Nosorožčího Ocelového Zordu. Nosorožčí Ocelový Zord nese Vlčí Zord na krku a Gorilí Zord na zádech, zatímco Tučňák a Antilopa běží podél. Vlk, Antilopa a Tučňák vyletí na nepřítele svými energetickými útoky, zatímco Nosorožec ho sekce svým rohem, než ho zasáhnou pěsti Mistra Džungle.

Poprvé viděn v "Arise the Crystal Eyes"
 

Úprk Zvířecích Duchů
Strážci povolají všechny své Zvířecí Duchy Zvířecí Duchové vypustí paprksy energie ke zničení protivníka. Pokud to není dost, utvoří Plnou Zuřivost tohoto módu, kdy se Tygří Zord přesune na záda Nosorožce a spustí Divokou Rotaci.

Poprvé viděn v "Spirit of Kindness"