Strážci
Casey
Theo
Lily
R.J.
Dominic
Phant
Swoop
Finn
Jarrod
Camille

Zordy
Zvířecí Duchové
Pýcha Džungle
Pýcha Vlka
Mistr Džungle
Nosorožčí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Rinshi Šelmy


Mistr Džungle Megazord
Mistr Džungle Megazord je kombinací tří nově získaných Zvířecích Duchů Gorily, Tučňáka a Antilopy.
Tučňák se spojí se svým jetboardem a vytvoří nohu, druhou nohu tvoří Antilopa a Gorila tvoří zbytek Megazordu. Je mnohem silnější než Pýcha Džungle Megazord a může snadno zničit i ty nejmocnější nepřátele. Konečným útok je jednoduše nazýván Zuřivé Pěsti Mistra Džungle, kde Megazord nabije své pěsti červeným ohněm a zaútočí na monstrum, přičemž jimi během procesu máchal a udeřil monstra a smrtelně je zranil.

Poprvé viděn v "Race to the Nexus"
 


 
Mistr Džungle Megazord
se Sloní Silou
Zvířecí Duch Slona se může spojit s Mistr Džungle Megazordem, kde se Slon rozdělí a jeho nohy vytvoří ramenní brnění a hlava a krk se stanou Kladivem Džungle. S ním mohou otáčet dostatečně rychle, aby odráželi vzdálené nepřátelské útoky, nebo jej používat k ovinutí trupů nepřátel a jejich opakovanému narážení do země. Konečný útok je Kladivová Rotace, kde máchá Kladivem ve velkém kruhu, aby se nabilo zelenou energií, než ho vrhne na nepřítele se smrtící silou.

Poprvé viděn v "Bad to the Bone"
 


 
Mistr Džungle Megazord
s Netopýří Silou
Zvířecí Duch Netopýra se může spojit s Mistr Džungle Megazordem, kde se tělo Netopýra připojí na záda Megazordu a umožní Megazordu létat a dobíjet monstra přívalem energetických úderů.

Poprvé viděn v "Dash for the Dagger"
 


 

Mistr Džungle Megazord
se Žraločí Silou

Zvířecí Duch Žraloka se může spojit s Mistr Džungle Megazordem, kde ploutve Žraloka vytvoří zápěstní čepele a jeho tělo se připojí k hlavě a vytvoří helmu. Jeho jediným útokem je jeho nejmenovaný konečný útok, kde nabíje své zápěstní čepele a rozřezává monstra na malé kousky, které explodují.

Poprvé viděn v "Bad to the Bone"