Strážci
Casey
Theo
Lily
R.J.
Dominic
Phant
Swoop
Finn
Jarrod
Camille

Zordy
Zvířecí Duchové
Pýcha Džungle
Pýcha Vlka
Mistr Džungle
Nosorožčí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Rinshi Šelmy 

Pýcha Džungle Megazord
Pýcha Džungle Megazord je kombinací tří Zvířecích Duchů Strážců. Je velmi rychlý a pohyblivý a zvládá různé typy bojových umění. Postrádá palné zbraně, ale využívá rotační útoky ke zničení nepřátel. V nejobvyklejší formaci tvoří Tygr hlavu, tělo, ruce a vrchní část nohou a Gepard a Jaguár tvoří nohy. Jejich ocasy se mohou spojit k vytvoření Setsukonu Džungle.

Poprvé viděn v "Welcome to the Jungle"
 


 
Pýcha Džungle Megazord se Sloní Silou
Pýcha Džungle Megazord s brněním poskytnutým Sloním Zordem získaným od Mistra Phanta. Ke zničení protivníků používá Kladivo Džungle a rotační útok k opakovanému zasažení nepřítele, dokud ho nezničí.

Poprvé viděn v "Way of the Master"
 


 
Pýcha Džungle Megazord s Netopýří Silou
Duch Netopýra poskytuje brnění pro Pýchu Džungle Megazord. Duch Netopýra umožňuje Megazordu létat a zničit protivníky použitím svištivého útoku.

Poprvé viděn v "Blind Leading the Blind"
 


 
Pýcha Džungle Megazord se Žraločí Silou
Duch Žraloka poskytuje brnění pro Pýchu Džungle Megazord. Umožňuje Megazordu bojovat pod vodou a ničit nepřátele použitím rotačního útoku.

Poprvé viděn v "One Master Too Many"

 


 
Pýcha Džungle Megazord s Vlčí Silou
Když je potřeba může Vlčí Zord nahradit Gepardí Zord na místě pravé nohy Pýcha Džungle Megazordu. Jeho ocas slouží jako motorová pila, když se spustí rotační útoky ke zničení nepřítele.

Poprvé viděn v "Friends Don't Fade Away"