Strážci
Devon
Ravi
Zoey
Nate
Steel

Chaku

Zordy
Šelmo-X Megazord
Útočný Megazord
Šelmo-X Královský Zord
Ještěrošelma

Arzenál
Zbraně/Výbava
Morf-X Klíče
Vozidla

Spojenci

Protivníci
Blaze
Roxy
Robotroni
Gigadroni 

Gigatronikové
Gigatronikové jsou Gigadroní verze Troniků vytvořené Scrozzlem a využívány k asistenci Alpha modelů Gigadronů. Gigatronics používají laserové zbraně a další mají na svých ramenou.

Poprvé viděni v "A Friend Indeed"

Gigadroni
Gigadroni jsou Zordy vytvořené Scrozzlem a poháněné Morf-X. Scrozzle je transportuje z Kyber Dimenze a později z Krystalové Dimenze na Zemi a dává jim data Robotronů, které morfují Gigadrony během teleportace a Gigadron tak získá charakteristiky a schopnosti daného Robotrona. Scrozzle měl stovky Gigadronů v podzemí Kyber Dimenze. Používá 4 modely nazvané Alpha, Beta, Gamma a Delta.
 

 
Cyklodron
Cyklodron je vytvořen, když Scrozzle spojí data Cyklotrona s Alpha modelem Gigadrona. Byl poslán na Zemi, aby ukradl Morf-X z Morf-X Věže, ale byl zničen Závodním Zordem v Bojovém Módu.

"Evox's Revenge"
 


 

Jehlodron
Jehlodron ke vytvořen, když Scrozzle spojí data Jehlotrona s Beta modelem Gigadrona. Byl poslán na Zemi, aby ukradl Morf-X z Morf-X Věže v sektoru Tango 6, ale byl zničen Kolovýmm Zordem v Gorilím Módu a Závodním Zordem v Bojovém Módu.

"End of the Road"
 


 
Lopadron
Lopadron je vytvořen, když Scrozzle spojí data Lopatrona s Beta modelem Gigadrona. Byl poslán na Zemi, aby ukradl Morf-X z Morf-X Věže, ale byl zničen Závodním Zordem v Bojovém Módu.

"Digital Deception"


 
Řezadron
Řezadron je vytvořen, když Scrozzle spojí data Řezatrona s Gamma modelem Gigadrona. Byl poslán na Zemi, aby ukradl Morf-X z Morf-X Věže, ale byl vypnut Závodním Zordem v Bojovém Módu a získán Síťovou Bojovou Jednotkou. Řezadron byl později restartován Roxy, aby zničil Strážce, ale byl zničen Šelmo-X Megazordem.

"Taking Care Of Business" & "Hangar Heist"


 
Tavodron
Tavodron je vytvořen, když Scrozzle spojí data Tavotrona s Beta modelem Gigadrona. Byl poslán na Zemi, aby zničil Červeného Strážce a zabránil mu zachránit své přátele, ale byl zničen Šelmo-X Megazordem.

"Hangar Heist"
 


 


 

Dráhodron
Dráhodron je vytvořen, když Scrozzle spojí data Dráhotrona s Alpha modelem Gigadrona. Pokusil se zničit Strážce s pomocí Gigatroniků, ale byl zničen Šelmo-X Megazordem.

"A Friend Indeed"


 

Vákuodron
Vákuodron je vytvořen, když Scrozzle spojí data Vákuotrona s Gamma modelem Gigadrona. Byl poslán na Zemi, aby ukradl Morf-X z Morf-X Věže, ale byl zničen Šelmo-X Megazordem.

"The Cybergate Opens"


 
Anténadron
Anténadron je vytvořen, když Scrozzle spojí data Anténatrona s Alpha modelem Gigadrona. Byl poslán na Zemi, aby zničil Strážce, ale byl zničen Závodním Zordem v Bojovém Módu.

"Silver Sacrifice"


 
Vrtákodron
Vrtákodron je vytvořen, když Scrozzle spojí data Vrtákotrona s Alpha modelem Gigadrona. Objevil se pod zemí, aby ukradl Morf-X z Morf-X Věže, ale byl vylákán na povrch Závodním Zordem v Bojovém Módu a zničen Šelmo-X Megazordem.

"Thrills and Drills"


 
Vercajkodron
Vercajkodron je vytvořen, když Scrozzle spojí data Vercajkotrona s Gamma modelem Gigadrona. Vercajkodron byl poslán s Delta modelem Gigadrona, aby zničil Strážce, ale byl zničen Útočným Megazordem.

"Tools of the Betrayed"


 
Delta Model Gigadrona #1
První Delta model Gigadrona byl poslán spolu s Vercajkodronem poté, co byl zničen Vercajkotron, aby zničili Strážce, ale byl zničen Šelmo-X Megazordem.

"Tools of the Betrayed"

Klonodron
Klonodron je vytvořen, když Scrozzle spojí data Klonotrona s Alpha modelem Gigadrona. Byl poslán na Zemi, aby využil nefunkčního systému Zordů, ale Nate byl schopen nahodit systémy Závodního Zordu online. Pozdějí použil své klonovací schopnosti, aby zkopíroval Závodní Zord, ale byl zničen Šelmo-X Megazordem.

"Real Steel"