Strážci
Tommy
Adam
Justin
Tanya
Kat
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Fantom Strážce
Modrý Senturión

Zordy
Turbo Zordy
Robo Závodník
Záchranné Zordy
Artillatron

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra


 
Turbo Morfér a Turbo Klíč
Turbo Morfér je transformační zařízení Turbo Strážců. Jako Zeonizéry se materializují na uživatelově zápěstí. Strážci používají své Turbo Morféry k transformování vložením klíče a otočením.

poprvé viděny v "Strážci Vesmíru"

 
Komunikátor
Billy vytvořil komunikátory, aby když je třeba mohli Strážci kontaktovat Velín nebo jeden druhého. Komunikátory se také napojili na teleportační jednotku Velína, což umožňuje Strážcům teleportovat se na jakékoliv místo.

Poprvé viděn v "Velká Pětka"
 


 

Turbo Meč
Turbo Meč je osobní meč každého Turbo Strážce. Rukojeť může být povytažena pro extra přísun energie.

Poprvé viděn v "Alarmed and Dangerous"

 


 
Auto Blaster
Auto Blaster je primární střelná zbraň Turbo Strážců. Zatažením za zadní spoiler se přepne do Turbo Módu, který má vnitřní turbínu k vystřelení supernabítých paprsků.

Poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"
 

 
Turbo Navigátor
Turbo Navigátory jsou sofistikované ruční počítače se skvělými skenovacími schopnostmi a pomáhají Strážcům při sledování mimozemské aktivity, detekovat mimozemské objekty, stvoření, ale jejich hlavní účel je detekovat detonátory, aby je Strážci mohli zneškodnit. Když je nepoužívají Strážci, nabíjí se v Silo Komoře. Turbo Navigátory se mohou transformovat do Obranného Módu, zbraně se hi-tech zaměřováním schopnou oskenovat cíl na slabiny a vystřelit naváděný laser.

poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"

 
Auto Paprskový Obránce
Když je v Obranném Módu, může se Turbo Navigátor spojit s Auto Blasterem k vytvoření Auto Paprskového Obránce, dvouruční dalekonosné střelné zbrani.

 
Turbo Bleskový Meč
Turbo Bleskový Meč je osobní zbraní Červeného Strážce. Je to dlouhý meč se štítováním ruky. Když je plně nabitý, dokáže vypustit devastující útok. Tvoří špičku Turbo R.A.M.

Poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"
 

 
Turbo Ruční Vichřice
Turbo Ruční Vichřice jsou osobními zbraněmi Modrého Strážce. Velké jednoruční zbraně dokážou střílet mocné paprsky energie. Tvoří trysky a křídlo Turbo R.A.M.

Poprvé viděny v "Strážci Vesmíru"
 

 
Turbo Hromový Kanón
Turbo Hromový Kanón je osobní zbraní Zeleného Strážce. Dokáže střílet mocné paprsky energie na nepřítele. Tvoří kokpit Turbo R.A.M.

Poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"
 

 
Turbo Hvězdné Nálože
Turbo Hvězdné Nálože jsou osobními zbraněmi Žluté Strážkyně. Mohou nastřádat ohromné množství elektřiny a poté ji vypustit na nepřítele. Tvoří postranní prahy Turbo R.A.M.

Poprvé viděny v "Strážci Vesmíru"
 

 
Turbo Větrná Střela
Turbo Větrná Střela je osobní zbraní Růžové Strážkyně. Má formu luku a střílí růžové energetické šípy. Může střílet několikrát za sebou. Tvoří přední křídlo Turbo R.A.M.

Poprvé viděna v "Strážci Vesmíru"
 

Turbo R.A.M.
Turbo R.A.M (Robotický Arzenálový Mobilizér) je pět spojených Turbo Silo Zbraní dohromady do závodního autíčka. Když je povolán přijede do boje a je rozebrán Strážci, nebo je překonfigurován na Turbo R.A.M. Kanón. Turbo R.A.M. byl obětován ke zničení Zlatiče.

Poprvé viděn v "Shift into Turbo, část 2"
 


 
Turbo R.A.M. Kanón
V módu kanónu vypálí všech pět spojených zbraní obrovský paprsek energie. Turbo R.A.M. byl obětován k zničení Zlatiče.

Poprvé viděn v "Shift into Turbo, část 2"

Turbínový Laser
Turbínový Laser je druhý týmový Kanón a má pozemní a vzdušný transportní mód a může být připevněn na střechu Bouřkového Děla.

Poprvé viděn v "Trouble by the Slice"
 

Senturiónský Synergizér
Senturiónský Synergizér je osobní zbraň Modrého Senturióna, který má také Palebný Mód a Mód Obušku.

Poprvé viděn v "The Millenium Message"
 


 
Silo Rubín
Silo Rubín mystický drahokam, který patří Fantom Strážci a je zdrojem jeho sil a životních funkcí. Má také léčivé účinky.

poprvé viděn v "The Phantom Phenomenom"