Strážci
Tommy
Adam
Justin
Tanya
Kat
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Fantom Strážce
Modrý Senturión

Zordy
Turbo Zordy
Robo Závodník
Záchranné Zordy
Artillatron

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Theodore J. "T.J." Jarvis Johnson
Označení Strážce: Červený Turbo Strážce
Zbraně: Auto Blaster, Turbo Meč, Turbo Bleskový Meč
Příslušenství: Komunikátor, Turbo Morfér, Turbo Navigátor, Červená Turbokára, Bleskový Křižník
Zordy: Červený Blesk, Bleskový Hasič
 
Dimitria se rozhodla, že je čas, aby se starší Strážci vzdali svých sil a následovali jiné aspekty života, a tak Tommy předal svou sílu Červeného Turbo Strážce T.J.ovi, který přišel do Andělského Háje, aby si splnil svůj sen stát se profesionálním baseballovým hráčem. Dostal více, než žádal, když pomohl Tommymu a Kat, kteří byli napadeni Divatoxinými jednotkami. Jeho odvaha a rozvaha při pomoci Strážcům ho předurčili stát se novým Červeným Turbo Strážcem. T.J.ovy Turbo Síly byly ztraceny, když Divatoxiny jednotky zničily Silo Komoru. Vede bezmocný tým do vesmíru, kde se stane Modrým Vesmírným Strážcem.

T.J. se po letech vrátil znovu jako Červený Turbo Strážce a přidal se k ostatním 9 Červeným Strážcům na speciální misi na Měsíc, aby zastavili Strojní Impérium od zničení Země Serpenterou. Naposledy byl viděn, když opět jako Modrý Vesmírný Strážce pomáhal spojeným silám všech Strážců Vesmíru zastavit invazi Armády na Zemi.

T.J. později znovu použil síly Modrého Vesmírného Strážce, když byl jedním ze Strážců, spolu s Tommym, Kat, Rockym, Trentem, Antoniem a Giou, unesených do pevnosti Lorda Dravena, aby byly jeho síly naklonovány pro armádu Robo Strážců. Když Ninja Oceloví Strážci spolu s Tommym, Wesem, Kodou a Gemmou dorazili, aby je osovobodili, všichni Strážci se spojili, aby zničili Robo Strážce a porazili Dravena. Když boj skončil, Strážci se rozloučili a vrátili se do svých dimenzí.