Strážci
Tommy
Adam
Justin
Tanya
Kat
T.J.
Carlos
Ashley
Cassie
Fantom Strážce
Modrý Senturión

Zordy
Turbo Zordy
Robo Závodník
Záchranné Zordy
Artillatron

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra


Červený Blesk
Turbo Zord Červený Blesk se může zmenšit do velikosti normálního auta.

Poprvé viděn v "Strážci Vesmíru"
 


 
Turbokáry
Turbokáry jsou rychlé a lehké motokáry, které mají na sobě přidělané blastery. Jsou perfektní k pronásledování monster a také se integrují do Turbo Zordů, aby se staly jejich kokpitem.

Poprvé viděny v "Shift into Turbo, část 3"

Senturióncykl
Intergalaktický policejní důstojník s sebou přivezl Senturióncykl, pro pronásledování těch nejhorších kriminálníků na hlavních ulicích Andělského Háje.

Poprvé viděn v "The Millenium Message"
 

Bleskový Křižník
Bleskový Křižník je extrémně mocné auto, které je schopno jezdit vysokými rychlostmi při zachování úžasné manévrovatelnosti. Bleskový Křižník má upevněný kanón schopný střílet devastující paprsky. Bleskový Křižník je živé auto mimozemského původu. Po tisíciletí bylo ztraceno na asteroidu spolu s Bouřkovým Dělem, kde byly objeveny jednotkami Divatox. Auta se rozhodla spojit s Turbo Strážci. Obě auta byla zajata, ale nakonec osvobozena Vesmírnými Strážci a Justinem.

Poprvé viděn v "The Wheel of Fate"
 

Bleskový Křižník - Tryskový Mód
Kromě pozemních operací se Bleskový Křižník může transformovat do Tryskového Módu, který mu umožňuje létat. Tato konfigurace mu také umožňuje střílet ze svých vzdušných zbraní umístěných na křídlech, které jsou v normálním módu schované.

Poprvé viděn v "The Wheel of Fate"
 

Bouřkové Dělo
Bouřkové Dělo je živé auto mimozemského původu. Po tisíciletí bylo ztraceno na asteroidu spolu s Bleskovým Křižníkem, kde byly objeveny jednotkami Divatox. Auta se rozhodla spojit s Turbo Strážci. Bouřkové Dělo je jeep, který dokáže operovat na silnicích i v horším terénu. Často je na něm přidělaný Turbínový Laser. Obě auta byla zajata, ale nakonec osvobozena Vesmírnými Strážci, když Bouřkové Dělo uprchlo a poskytlo Justinovi funkční Turbo Morfér.

Poprvé viděno v "The Wheel of Fate"